רעננה

קנס לספק מזון בגן יול"א ברעננה

גני יול"א קיבלו מנות חמות , באחד מהימים הירקות נראו רקובים. מהספק מזון נמסר בתגובה:"מדובר במקרה חריג וחד פעמי שטופל מיידית באותו היום"

זאב גולדשמיט 05/08/2019
צילום אילוסטרציה iclip art

עיריית רעננה החליטה לקנוס ספק מזון, לאחר שבאחד מימי השבוע שעבר דווח על אספקת ירקות לגני ילדים שנראו רקובים.

מבדיקה שערכנו, מי שמספקת את הארוחות החמות היא חברת "מבושלת", שעובדת עם לקוחות פרטיים ומוסדיים בכל רחבי הארץ.  על פי מכתב ששלחה הדיאטנית הקלינית העירונית, מיטל מינסטר, עולה כי  חלק מאספקה שהגיעה באותו היום ל- 32 גני ילדים של יול"א לא היתה תקינה. ל-12 גנים החברה עוד הספיקה להחליף את המנות באותו היום, לאחרים החברה סיפקה למחרת מנות יותר גדולות. בסופו של דבר הוחלט בעירייה לקנוס את החברה בכ-6000 שקל על פי מנגנון של 300 שקל לכל גן. מעיריית רעננה נמסר, שהיא אכן קנסה את הספק בעקבות המקרה.

יו"ר הנהגת הורי גני הילדים רעננה, יואב קופמן: "נושא התזונה הינו חשוב וקריטי מבחינתנו. הירקות שנשלחו אינם עומדים באף קריטריון ראוי. בעצה משותפת עם מיטל מיניסטר נקנסה חברת מבושלת. כמו כן ניצלנו ביקור משותף עם מיטל מספר ימים לאחר אירוע נקודתי זה, בכדי לדון עם אנשי 'מבושלת' על האירוע ככלל ועל מניעת הישנות מקרים שכאלו לעתיד".

מחברת "מבושלת" נמסר בתגובה: "מבושלת מספקת לילדי צהרוני רעננה ארוחות חמות ומזינות במשך שנים לפי תפריט מוקפד ואיכותי שנבנה בשיתוף ובפיקוח הורי הילדים ותזונאית מטעם עיריית רעננה. מדובר במקרה חריג וחד פעמי שטופל מיידית באותו היום. מבושלת סיפקה לאותם גנים ירקות חדשיםותוספות נוספות ביום למחרת כפיצוי. לאור ההתנהלות והטיפול המהיר, מבושלת הגישה לעיריית רעננה בקשה לבחון מחדש את עניין הקנס, המופעל אוטומטית בהתאם לחוזה המכרז, וכעת ממתינה להחלטת העירייה בנושא".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
כל כלה
כל כלה
מי מקבל ההחלטות הרלבנטי?
מי מקבל ההחלטות הרלבנטי?
"בואו להשתלב במשרות המובילות במשק"
צובעים את המרינה בוורוד
בעלי השפעה
בעלי השפעה
ריקוד פלאשמוב המוני
ריקוד פלאשמוב המוני בהרצליה
בובת עץ וקרמיקה
בתים פתוחים במושב בני עטרות
נעצר חשוד בהצתות בבני ברק