רעננה

אלוף הפיזיקה

תלמיד אמי"ת כפר בתיה מצטיין הפיזיקה

זאב גולדשמיט 06/08/2019
קובי סידנוף
צילום: פרטי

תלמיד אמי"ת מדעי (ע"ש שטראוס) בכפר בתיה, רעננה , קובי סידנוף, העפיל לעתודת נבחרת הפיזיקה של ישראל, שתתחרה באולימפיאדת הפיזיקה העולמית בשנת תשפ"א.

השנה החל משרד החינוך במיונים לנבחרת ישראל בפיזיקה כבר בכתה י' במטרה לאתר את עתודת המצטיינים שתייצג את ישראל עוד שנתיים.

קובי סידנוף, בוגר כתה י', עבר במהלך השנה את כל שלבי המיונים ומחנות האימונים ומבין 400 מתמודדים העפיל לנבחרת בת 29 מצטייני פיזיקה, תלמידי כתות י' מכל רחבי הארץ.

את קובי ליוו במהלך השלבים השונים של המיונים לנבחרת, רכז הפיזיקה של בית החינוך הרב אמיר פרלמן , לצד מומחי קהילת הפיזיקה של רשת אמי"ת, בהובלת ראש תחום לימודי הפיזיקה ברשת, ד"ר רחלה תורג'מן, שאמרה:

 " מדובר בהישג חסר תקדים, בו נעשה מהלך רשתי לאיתור וטיפוח מצטייני הרשת שהצליחו ב-100% במבחני המיון והאיתור הארציים. תודה להנהלת הרשת ולאלכס ויינברג, מאמן הנבחרות הצעירות של פיזיקה ברשת אמי"ת. נאחל בהצלחה רבה לקובי בהמשך האימונים".

מוריו של קובי מספרים על תלמיד מוכשר, הבולט לא רק ביכולותיו הלימודיות, אלא גם בכישורים חברתיים מפותחים, יכולות ספורטיביות וחיבור משמעותי לערכי התורה והאמונה.

מנהל אמי"ת מדעי, הרב שגיא רוזנבאום : "קובי מהווה דוגמא נהדרת לשילוב המוצלח בין יכולות לימודיות להנהגה חברתית וערכית. אנו גאים בו על השקעת המאמצים שהובילו לבחירתו לנבחרת ישראל בפיזיקה, ובטוחים כי נכונה לו הצלחה רבה בהמשך דרכו המדעית".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מחזקים את אילת
מחזקים את אילת
נוהגים בלי רשיון
נוהגים בלי רשיון
 ממלרוז פלייס לכפר סבא
ממלרוז פלייס לכפר סבא
קניון סירקין פותח דוכן שכולו טוב TNX
דוכן שכולו טוב נפתח בקניון עופר סירקין
להיט של השקה
מאות צפויים להשתתף בטריאתלון בראשון לציון
מאות צפויים להשתתף בטריאתלון בראשון לציון
שר העבודה והרווחה חיים כץ הגיע לביקור בלשכתו של ראש עיריית פתח תקווה
בפתח תקווה מקדמים את רווחת התושבים
חיפוש אחר תמרורים עקומים
משחק אינטראקטיבי חדש בכפר סבא