רעננה

אלוף הפיזיקה

תלמיד אמי"ת כפר בתיה מצטיין הפיזיקה

זאב גולדשמיט 06/08/2019
קובי סידנוף
צילום: פרטי

תלמיד אמי"ת מדעי (ע"ש שטראוס) בכפר בתיה, רעננה , קובי סידנוף, העפיל לעתודת נבחרת הפיזיקה של ישראל, שתתחרה באולימפיאדת הפיזיקה העולמית בשנת תשפ"א.

השנה החל משרד החינוך במיונים לנבחרת ישראל בפיזיקה כבר בכתה י' במטרה לאתר את עתודת המצטיינים שתייצג את ישראל עוד שנתיים.

קובי סידנוף, בוגר כתה י', עבר במהלך השנה את כל שלבי המיונים ומחנות האימונים ומבין 400 מתמודדים העפיל לנבחרת בת 29 מצטייני פיזיקה, תלמידי כתות י' מכל רחבי הארץ.

את קובי ליוו במהלך השלבים השונים של המיונים לנבחרת, רכז הפיזיקה של בית החינוך הרב אמיר פרלמן , לצד מומחי קהילת הפיזיקה של רשת אמי"ת, בהובלת ראש תחום לימודי הפיזיקה ברשת, ד"ר רחלה תורג'מן, שאמרה:

 " מדובר בהישג חסר תקדים, בו נעשה מהלך רשתי לאיתור וטיפוח מצטייני הרשת שהצליחו ב-100% במבחני המיון והאיתור הארציים. תודה להנהלת הרשת ולאלכס ויינברג, מאמן הנבחרות הצעירות של פיזיקה ברשת אמי"ת. נאחל בהצלחה רבה לקובי בהמשך האימונים".

מוריו של קובי מספרים על תלמיד מוכשר, הבולט לא רק ביכולותיו הלימודיות, אלא גם בכישורים חברתיים מפותחים, יכולות ספורטיביות וחיבור משמעותי לערכי התורה והאמונה.

מנהל אמי"ת מדעי, הרב שגיא רוזנבאום : "קובי מהווה דוגמא נהדרת לשילוב המוצלח בין יכולות לימודיות להנהגה חברתית וערכית. אנו גאים בו על השקעת המאמצים שהובילו לבחירתו לנבחרת ישראל בפיזיקה, ובטוחים כי נכונה לו הצלחה רבה בהמשך דרכו המדעית".

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 03/12/2019
זאב גולדשמיט זאב גולדשמיט 28/11/2019
זאב גולדשמיט 20/11/2019
זאב גולדשמיט 18/11/2019
זאב גולדשמיט 11/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
צוות הגנים ואמן הילדים דור הגיבור
ילדים למען ילדים
עיר הבירה- בבירה
המועצה אישרה את המלצות ועדת הביקורת בנוגע לדו"ח מבקר העירייה
סוחבים את כל הליגה על הגב
אנשי השנה בספורט 2019 של תל אביב
עדיין מושלמת
רדיו חזק
שאפה סיכת ראש ונאלצה לעבור ניתוח
שאפה סיכת ראש ונאלצה לעבור ניתוח