רעננה

ההזדמנות לחיות טוב בשכונת הקאנטרי החדשה של רעננה

חולמים לחיות ברעננה האיכותית כשהכל נמצא סביבכם במרחק הליכה? חברת אלקטרה מגורים מציעה הנחות חד פעמיות על 10 דירות מדהימות במסגרת מבצע "עסקת המאה"

כתב לוקאל 07/08/2019
שכונת הקאנטרי החדשה של רעננה
צילום באדיבות חברת אלקטרה

שכונת הקאנטרי החדשה של רעננה, שקיבלה את שמה בשל קרבתה לקאנטרי קלאב של רעננה, היא שכונה חדשה בצפון העיר. השכונה כוללת כ- 400 יחידות דיור ובמרכזה עוברת שדרה ייחודית הכוללת בתי קפה, חנויות בוטיק, עצים עם ספסלי ישיבה ושבילי הליכה ואופניים. מן שילוב מיוחד בין שדרות רוטשילד לשדרות המפורסמות של חו"ל, רק בגרסה שקטה, פסטורלית ואינטימית הרבה יותר.
הראשונה לבנות בשכונה היא חברת אלקטרה מגורים אשר משווקת את פרויקט "אלקטרה בשדרה". בפרויקט, הכולל כ- 100 דירות בארבעה בנייני איכות מעוצבים ונמוכים (רק 7 או 8 קומות ו- 22 עד 25 דיירים בכל בניין), נותרו פחות מ- 20 דירות, כאשר האכלוס מיועד כבר לחודש פברואר הקרוב.

בימים אלו יצאה אלקטרה מגורים במבצע ארצי- רק 100 דירות בפרויקטים השונים של החברה ברחבי הארץ (שכונת אכזיב, אור ים, בת ים, רמלה, גבעת שמואל, נתניה), בהנחות חד פעמיות ובתנאי תשלום גמישים. ברעננה מציעה החברה 10 דירות בלבד בהנחה של החל מ- 100,000 ₪ בשכונת הקאנטרי החדשה.

שכונת הקאנטרי פונה לכל מי שמעוניין לחיות כשכל מה שהוא צריך נמצא במרחק הליכה: הקאנטרי, קניון רננים, בתי קפה ומסעדות, חנויות בוטיק, בית כנסת, מוסדות חינוך ועוד. השכונה נהנית מנגישות תחבורתית אידיאלית בשל קרבתה לכביש 4 ולכביש העוקף הצפוני הנסלל בימים אלו. השכונה סמוכה למתחם ההייטק הגדול של רעננה, למרכז אסותא החדש ולשלל אפשרויות פנאי ובילוי.
הדירות בשכונה גדולות במיוחד (דירות 4 חדרים של 103 מ"ר + 14 מ"ר מרפסת, בניגוד לדירות הקטנות משמעותית הנמכרות בעיר בשכונות החדשות), כאשר הרוכשים בפרויקט אלקטרה בשדרה נהנים ממפרט דירות גבוה (מיזוג אוויר דירתי, מחסן, בית חכם, חנייה או שתיים בחניון תת-קרקעי) ומבנייה איכותית מאוד.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
חנוכה סביבתי
גל שריפות ברחבי הארץ
אוריה דהישראלי
איך לשמור על קול בריא וצלול בגיל השלישי?
אישום: תקף עובר אורח במרכז רעננה
נושא מכירת הקאנטרי לעירייה יוחזר לבית המשפט
הולכות על הגביע
באים לחדש לכם
באים לחדש לכם
ספורט תחת כיפת השמיים