רעננה

חילופי תפקידים בנוער

רוני קידר, יו"ר מחלקת הנוער בהפועל רעננה, שסיים את תפקידו לאחר 16 שנים, טוען כי ייצג את האינטרסים של העירייה. מנגד, אשר אלון, הבעלים של המועדון, מסביר כי הפועל רעננה היא עמותה שרשאית לבצע שינויים

זאב גולדשמיט 08/08/2019
רוני קידר. עזב לאחר 16 שנים
צילום: פרטי

מועדון הכדורגל הפועל רעננה נחשב לאחד השקטים בליגת העל, אבל מתחת לפני השטח לא שקט במחלקת הנוער. במועדון אישרו השבוע שיו"ר מחלקת הנוער, רוני קידר, סיים את תפקידו אחרי 16 שנים בתפקיד, והוא כבר לא שייך למועדון.  נראה כי "חתול שחור" עבר בינו לבין הבעלים של המועדון, אשר אלון, ואולם, קידר לא ממהר לעזוב, ומצידו טוען שהוא ממשיך כרגיל. גורמים במערכת הפוליטית בעיר אישרו שנושא ההקצבה של המחלקה עמד במרכז המחלוקת, אבל בעמותת הפועל רעננה הכחישו וטענו שאין שחר לדברים.                                                                                        

 "אני  מייצג את האינטרסים של עיריית רעננה ונאמנותי לילדי המחלקה. אני מקבל הוראות מראש העירייה וממנהל ראשות הספורט" אמר השבוע רוני קידר, שהוסיף. "באתי לכדורגל מאהבה ואני מתנדב 16 שנה. מחלקת הנוער עבורי היא מפעל חיים, ומדובר במחלקת נוער מצליחה. הגורם לנתק הוא שאני מייצג את מי שמינה אותי, ואולי זה לא מתאים לכל אחד. בכלל לא מעניין אותי תארים, מה שמעניין אותי להמשיך את מפעל החיים".                                        

הבעלים של המועדון, אשר אלון, הסביר: "הפועל רעננה היא עמותה פרטית, אף אחד לא יכול להתערב לנו. העמותה מינתה את קידר, והיא בחרה כעת לסיים את תפקידו כמנהל מחלקת הנוער. מינינו אותו ב- 2003 ואנחנו רשאים לבצע שינויים במסגרת הרפורמה שאנחנו מתכננים. רוני עשה את תפקידו על הצד הטוב ביותר, אבל אנחנו רוצים להתרענן, וסבורים שאפשר לעשות יותר. אנחנו מודים לו על תרומתו למועדון, אבל קידר סיים בעמותה. אם רוני רוצה להמשיך לתרום למען הקהילה דרך עיריית רעננה, אני בטוח שהוא ימצא את הדרך".                                                                                        

הפועל רעננה איבדה סיכוי להעפיל לחצי גמר גביע הטוטו, אחרי ששלשום (שלישי) סימה בתיקו 0:0 נגד נס ציונה. המאמן, מנחם קורצקי, עוזרו גל כהן והמגן עדי נמני הורחקו. קורצקי מחה על פסילת פנדל לאחר שהשופט כבר הורה על הנקודה הלבנה בעקבות הכשלה ברחבה של יוג'ין אנסה, אבל ביטל אותו בהמלצת הקוון.

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 06/10/2019
זאב גולדשמיט 24/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
זאב גולדשמיט 04/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
משה פדלון , עיריית הרצליה תכבד את החלטות בית המשפט באם יהיו כאלו.
"זה פשוט מחטף"
ברוידא , יגיע למצעד הגאווה בעיר
ברוידא יגיע למצעד הגאווה
התיק עם הכסף הוחזר לבעליו
נעצרו חשודים בהונאות אשראי
המאבק בנושא הקיר האקוסטי
תלמידות רעות במפגש בהייטק
ההייטק מגיע לחטיבת הביניים בהרצליה
מי פונה לתושבי רעננה בשם העירייה?
חופשה ביוניברסל אורלנדו
חופשה ביוניברסל אורלנדו