רעננה

"זכינו לעובד מסודר, חרוץ ומדויק"

בחברת אמדוקס פועלת תוכנית של שילוב עובדים בעלי צרכים מיוחדים בחברה. ניר גולן, שהתקבל לעבודה בחברה בתור מחסנאי פונה לחברות נוספות שילכו בעקבות אמדוקס

קרן שלהבת 08/08/2019
ניר גולן. במקום עבודתו באמדוקס
צילום: פרטי

"סוף סוף מצאתי מקום העבודה שאני רוצה להישאר בו", כך אומר ניר גולן בן ה-33 בעל צרכים מיוחדים שהתקבל לעבודה בחברת אמדוקס בצומת רעננה.

ניר, אשר סובל מקשיי למידה והסתגלות, מתגורר בבית אקשטיין בהרצליה, בית בקהילה לבעלי צרכים מיוחדים. במשך תקופה ארוכה עבד בסופר בהרצליה עד שמצא את משרת חלומותיו באמדוקס.

"אני רוצה שעוד מקומות עבודה וחברות יפתחו בפנינו את דלתותיהם ולא יירתעו מאיתנו, כי אנחנו בעצם כמו כולם. פה, באמדוקס, זכיתי ליחס חם מההתחלה. המקום הפך לבית שלי. אני מקווה שאשאר כאן לתמיד".

מה אתה עושה באמדוקס?

"אני עובד במחסן, מפנה ומפזר ציוד לעובדים. מתקין מחשבים וטלפונים. אני מאוד נהנה לעבוד כאן וסוף סוף מקבל משכורת שמתאימה לשעות העבודה שלי"

יוסי זלוף מנהל העבודה במחסן אמדוקס: "ניר הצטרף אלינו במסגרת תוכנית שילוב בעלי צרכים מיוחדים בחברה. החברה שלנו קולטת ומכשירה עובדים לעולם ההייטק כשכל מחזור נמשך חצי שנה. בסיום המחזור שבו השתתף ניר החלטנו לקלוט אותו באופן קבוע. כיום הוא עובד שלנו מן המניין. ניר עובד במחסן המחשוב, משנע ציודים ומתקין טלפונים ומחשבים לעובדי החברה.  ניר עובד מסור, תמיד מחייך ואני מאחל לכל חברה עובד כזה. העבודה שלו כרוכה באינטראקציה גם עם לקוחות והוא הפנים של החברה. זכינו לעובד מסודר, חרוץ ומדויק".

נועה קופמן מנהלת קשרי לקוחות של החברה: "כחברה עסקית חרטנו על דגלנו להעסיק בעלי צרכים מיוחדים, בעלי מוגבלויות וגם אנשים בעלי קושי הסתגלות לעבודה. המטרה שלנו היא לשלב כמה שיותר אנשים בעבודה. יש לנו מערכים שבהם אנחנו מכשירים קבוצות ומכינים אותם למקומות עבודה כאן או בחברות אחרות. כאן בחברה אנחנו מעסיקים עשרות עובדים בעלי מוגבלויות כי אנחנו מאמינים בשוויון".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
"צריך להפסיק לחיות ככה"
רחובות בתנועה
דירה להשכיר הצגה לילדים עם 'סוואנה קידס'
מרחיבים את כביש בגין
פסטיבל סנט פטרבורג
צוות החירום השכונתי
בכפר סבא שומרים על הבית
קשיי הנגישות בתחבורה
ההורים השביתו את הלימודים
ההורים השביתו את הלימודים