רעננה

שיפוצים בגן באמצע הקייטנה

ילדי גן הפרחים ברעננה נתקלו היום בפועלים שבאו לשפץ את המבנה לקראת השנה הבאה. מעיריית רעננה נמסר: "אנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות הנדרשים כולל הפרדות פיזיות וחציצות על מנת לוודא בראש ובראשונה את בטיחותם וביטחונם של הילדים"

זאב גולדשמיט 14/08/2019
צילום: זאב גולדשמיט

לזה הילדים בגן הפרחים שבמזרח רעננה לא ציפו. כשהגיעו היום (רביעי) בהרגלם לגן במסגרת קייטנת החופש הגדול המתינו להם פועלים, שבאו לבצע שיפוצים בגן לקראת פתיחת שנת הלימודים.

הורי הילדים של גן הפרחים נותרו המומים לנוכח הרעש וההמולה כשמשאיות עבדו במתחם. בכניסה לגן יש איש אבטחה. הילדים הביעו אכזבה מכך שבשל העבודות הם לא הורשו לצאת לשחק בחצר הגן. אחת האמהות התלוננה: "יש כאן משאיות, רעש בלתי נסבל, המון פועלים ערבים, ואסרו על הילדים לצאת לחצר. הילדים שלנו בהסגר בתוך הגן, איזו מן קייטנה זו של העירייה? ההורים לא מוכנים לקבל דבר כזה במהלך הקייטנה כשהילדים בגן".

לטענת ההורים, נודע להם שהשיפוצים בגן יימשכו גם בימים הקרובים. השיפוצים נעשים גם בגן הסמוך(הזית), בו אין קייטנה ולכן אין בעיה. מן הראוי לציין שמידי קיץ העירייה מבצעת שיפוצים בגני הילדים ובבתי הספר כדי להכשירם לשנת הלימודים, וכיוון שהקייטנה מסתיימת ב-25 באוגוסט, לא נותר יותר מידי זמן לשפץ.

מעיריית רעננה נמסר בתגובה:
"עיריית רעננה מבצעת שיפוצי קיץ בגנים על מנת להכינם לפתיחת שנת הלימודים ב – 1 בספטמבר. את השיפוצים מבצעים במהלך חודש אוגוסט כדי שהגנים יהיו מוכנים בזמן. אנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות הנדרשים כולל הפרדות פיזיות וחציצות על מנת לוודא בראש ובראשונה את בטיחותם וביטחונם של הילדים."

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
דורה אייזנשטיין  הגיבורה הנציגה של ראש העין
החברה העירונית מקום בלב מצדיעה לניצולי שואה
זקוקים לעזרה
חוף חדרה
פיתוח החוף בחדרה
מרכז הצעירים החדש שיוקם בחולון
נעים להכיר: ג'סיקה
"העירייה לא נערכה כראוי"
ציבי אלון ליד ארון הגביעים. הפרגון ואהבה שקבלתי טובים יותר מכל תעודה על הקיר
"בכיתי השבוע כפי שלא בכיתי במשך כל חיי"
מחר (שלישי): גינזבורג מסיים את תפקידו
אילת על מפת החינוך