רעננה

מנהלת חדשה לאגף השירותים החברתיים ברעננה

זיוה גבאי מלכא, בעלת ניסיון רב בתחום הרווחה ושירותים חברתיים, תהיה אחראית על גיבוש ויישום מדיניות הרשות בתחום למען קידום רווחת התושבים

כתב לוקאל 26/08/2019
זיוה גבאי מלכא, צילום באדיבות דוברות עיריית רעננה

זיוה גבאי מלכא נבחרה במכרז פומבי למנהלת האגף לשירותים חברתיים. גבאי תחליף את ד"ר רותי נאור, ששימשה בתפקיד כעשר שנים.

גבאי מלכא, בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מהאוניברסיטה העברית ותואר שני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל אביב, הינה בעלת ניסיון רב בניהול בכיר של מערכות ציבוריות בתחומי רווחה, חברה וקהילה. בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת אגף קהילה ביפו, שכלל אחריות על תחום הרווחה והשירותים הקהילתיים, ניהול כל מרכזי הקהילה, הספורט והתרבות בעיר, עבודה מול משרדי ממשלה וכן התווית מדיניות ופיתוח תכניות ושירותים לרווחת התושבים.  קודם לכן שימשה כמנהלת אגף הרווחה בעיריית חדרה, ומנהלת המחלקה לקידום ילדים ונוער בעיריית תל-אביב יפו.

כמנהלת האגף לשירותים חברתיים תהיה אחראית גבאי מלכא על גיבוש ויישום מדיניות הרשות בקידום רווחת התושבים, פיתוח והובלת פרוייקטים, מיזמים ואירועים לרווחה ולשירותים החברתיים ואחריות על הקשר והממשק עם משרד הרווחה.

ראש העיר חיים ברוידא: " שמח ומברך על בחירתה של זיווה גבאי מלכא לתפקיד מנהלת האגף לשירותים חברתיים בעיריית רעננה. רואה חשיבות רבה במתן מענה הולם וראוי לכל תושב שזקוק לסיוע ועזרה בכל תחום. מטרתנו היא שלתושבים תהיה דלת פתוחה ואוזן קשבת בכל נושא. אנו נעשה את המיטב על מנת שכל מי שצריך יקבל את הסיוע והטיפול הדרושים בצורה נאותה. אגף הרווחה בעיריית רעננה צריך להיות מוביל ופורץ דרך בתחומו, ואני סמוך ובטוח כי מנהלת האגף החדשה תוביל אותו ברוח זו. מודה לרותי נאור על שנים של עשייה בשירות הציבור בעיר."

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
פורסמה חקירת התרסקות מסוק בשדה התעופה בהרצליה
עמית סבן (שני משמאל) וחברי הכנסת הצעירה באירוע הפתיחה
כנסת ישראל - הדור הבא
ונסה וידל אביטן ביום כיף מפנק
אנטנות סלולריות בקרבת השכונה
תושבי נווה זמר מחתימים עצומה לסילוק אנטנות סלולריות בקרבת השכונה
ראש המועצה, ניר זמיר
פארק תעשייה חקלאי
מפעל המים יציג חוות דעת משפטית
הסרט המין החזק
יום האישה הבינלאומי בעופר גרנד קניון חיפה
'למה אי אפשר לעשות בחירות הוגנות?'