רעננה

ברוידא סייר הבוקר בבתי הספר ובגנים

עם פתיחת שנת הלימודים, סייר ראש עיריית רעננה, חיים ברוידא יחד עם חברי מועצת העיר ונציגי אגף החינוך בבתי הספר ובגני הילדים ברעננה

זאב גולדשמיט 01/09/2019
חיים ברוידא ביום הראשון לפתיחת שנת הלימודים, צילום: דוברות עיריית רעננה

שנת הלימודים ברעננה נפתחה היום כסידרה. ראש העיר, חיים ברוידא, ערך היום יחד עם חברי מועצת העיר וצוותי אגף החינוך, סיור בגני הילדים ובבתי הספר ברחבי העיר, פגש את התלמידים הנרגשים ואיחל להם שנת לימודים טובה ומוצלחת.

מעיריית רעננה נמסר כי בעקבות היערכות מקדימה ומוצלחת, הלימודים בכל מוסדות החינוך בעיר החלו כסדרם. כמידי שנה כוחות הבטחון הראו נוכחות באזורים שבהם ישנם מוסדות חינוך על מנת להגביר את הבטחון האישי.

 ברוידא פירסם היום בדף הפייסבוק שלו: "הראשון לספטמבר... יש משהו בתאריך הזה שתמיד מרגש. מבטי התלמידים, ההורים, הצוותים החינוכיים שעומדים בפתח. כולם עם ניצוץ בעיניים שרק צריך לדעת ולשמר...
אנחנו מדלגים בחמ"ל העירוני בין בתי הספר בעיר, מוודאים שהשנה נפתחת כפי שצריך אחרי חודשים רבים של הכנה. כיף לראות שהכל מתקתק. מרגיש את ההתרגשות של ילדי כיתה א'. של מי שהתחיל גן או בית ספר חדש. ילדים יקרים קחו את הניצוץ הזה אתכם הלאה, שמרו על החיוך. שתהיה לכולנו שנת לימודים פורייה, משגשגת, שנה של צמיחה והגשמה". 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
ממשיך בעשייה
פותח דף חדש
תוכנית מצויינות של ליונס כפר סבא
תוכנית מצויינות של ליונס כפר סבא
מתנדבי הצופים במיצג מרשים על חופי ים המלח
מתנדבי הצופים במיצג מרשים על חופי ים המלח
איך תדעו שהגעתם לרואה החשבון הנכון
חשד: שדד 4 פעמים אותה פיצוציה
נבחרת הכדורשת של הרצליה. העפילה לחצי הגמר
התעופפו לחצי הגמר
נער נדקר במודיעין עילית