רעננה

"מאז הבחירות אין לי תקשורת ישירה עם ראש העיר"

באופן נדיר, חברת מועצת העיר מהרשימה של ראש העיר, אנה פוזמנטיר, בחרה להגיש שתי שאילתות כדי לקבל תשובות. פוזמנטיר כתבה פוסט שבו הסבירה שלא תמיד היא מעודכנת לגבי החלטות. פוזמנטיר ביקשה לדעת מה היה היקף עלויות אירועי הקיץ החינמים, ומדוע בוטלו ההנחות למשפחות חד הוריות לקייטנות קיץ ולבריכה העירונית

זאב גולדשמיט 02/09/2019
אנה פוזמנטיר

חברת מועצת העיר רעננה, אנה פוזמנטיר, הגישה שתי שאילתות לקראת ישיבת המועצה שתתקיים בשבוע הבא: בראשון ביקשה לדעת מה היו עלויות מופעי הקיץ החינמיים ברעננה, ובשני שאלה מה הסיבה להוצאה זו לצד ביטול הנחה לקייטנות קיץ ולבריכה העירונית למשפחות חד הוריות.

אנה פוזמנטיר היא חברת קואליציה מהרשימה של ראש העיר. זה נדיר שחבר קואליציה ועוד מרשימתו של ראש העיר מפנה שאילתות לראש העיר על מנת שהתשובות ישמעו בפורום של כלל חברי המועצה. בדרך כלל השאילתות הן כלי להידברות של האופוזיציה עם ראש העיר. חבר קואליציה יכול לשאול את ראש העיר ישירות, או בישיבת הנהלת העיר, שבה משתתפים רק חברי הקואליציה.

הסיבה שפוזמנטיר הגישה את השאילתות נובעת מהנתק שקיים בינה לבין חיים ברוידא מזה תקופה ארוכה. פוזמנטיר אמרה למקורביה, שאין שיח בינה לבין ברוידא, ושהיא לא מקבלת עדכונים על הנעשה מאחורי הקלעים. מבחינתה, השאילתה היא הדרך היחידה שבה תוכל לקבל תשובות מראש העיר. 

בפוסט שפרסמה ביום שני כתבה פוזמנטיר: "למרות היותי  חברת הסיעה של חיים ברוידא, לא תמיד מעודכנת לגבי ההחלטות.  לכן שלחתי אתמול שתי שאילתות לראש העיר" ושאלה את הציבור לדעתם. "האם ביטול ההנחות לאמהות החד הוריות היה מוצדק? האם הייתם מוכנים  לוותר על אירוע אחד או שניים לטובתן? מבחינת המשפחות החד הוריות מדובר לפעמים על עוד שבועיים של קייטנה, עוד כניסה לבריכה".
בתשובה לפניית "קול רענן", הסבירה פוזמנטיר את השאילתות ששלחה: "מאז הבחירות אין לי תקשורת ישירה עם ראש העיר. הנושאים שהגשתי הם ראויים ואני מצפה לקבל תשובות ענייניות".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
להציב פקח קבוע בחוף הנפרד
כביש עוקף עומסי תנועה
כביש עוקף עומסי תנועה
הילה נקסון. שלא יתערבו בחיי
לא נחה לרגע
תמונה אחת שווה אלף מלים
סריקות נרחבות בנחל הירקון בעקבות חשש לנער שטבע
פועל נפל מפיגום בחמי יואב - מצבו בינוני
פועל נפל מפיגום בחמי יואב - מצבו בינוני
פועל נהרג במישור אדומים
הטובות למדעים
הטובות למדעים