רעננה

עמודי בזק נפלו בחצרות הבתים

תושבי רחוב ביאליק ברעננה התלוננו לאחרונה על כבלים של חברת "בזק" שנפלו ברחוב ומסכנים חיי אדם , מחברת בזק נמסר: "בזק ממשיכה לפעול מול העירייה והתושבים למציאת פתרון"

זאב גולדשמיט 03/09/2019
כבלים של חברת "בזק" ברחוב ביאליק ברעננה , צילום: זאב גולדשמיט

תושבים ברחוב ביאליק ברעננה העלו בחודש האחרון  תלונות כלפי חברת "בזק" , על שלקח לה זמן רב לטפל בעמודי קווי טלפונים שנפלו ושסיכנו חיי אדם. לטענתם, אחד העמודים נפל על רכב חונה, ובמזל איש לא היה ברכב.

מדובר בעמודים שמחברים קווי טלפון הממוקמים בשטחים פרטיים בין חצרות הבתים. לטענת שני תושבים המתגוררים ברחוב ביאליק, כבר ביולי הוגשה תלונה לבזק, אבל הטיפול לטענתם היה מאכזב. לטענתם, לקח הרבה זמן עד שפינו את העמוד שסיכן אזרחים.

"בהתחלה הם באו וראו, אבל השאירו את העמודים שהיו תלויים באוויר על חוטים. אחר-כך טענו שהעמודים ממוקמים בשטח פרטי ועליהם לקבל אישור מהדיירים להחזיר את העמודים למקומם. אמרנו להם, שקודם כל יסלקו את הכבלים שעל הרצפה, שמהווים סכנה. אחר-כך כשהחלו לטפל בעמודים הם השאירו את החול של החפירות. וגם להשיג את בזק בטלפון זה סיפור בפני עצמו".

מבזק נמסר בתגובה: "משאית שעברה במקום הפילה 8 עמודי בזק, וכן גרמה לתלישה וקריעה של כבלי התקשורת המספקים שירות לתושבי הרחובות הסמוכים למקום האירוע. מיד עם היוודע הדבר לבזק נשלחו טכנאי החברה במטרה להניח תשתית תקשורת חדשה ולהציב את עמודי הבזק בחזרה למקומם, אלא שאז הם נתקלו בהתנגדות התושבים להחזרת עמודי התקשורת למקום בו היו. מאז ועד היום ובמטרה למצוא פתרון ביצעה בזק מספר פגישות עם התושבים ובהשתתפות נציגות מהעירייה, אך נכון להיום עדיין יש התנגדות להצבת העמודים. חשוב לציין כי בזק הסירה באופן מיידי כל ציוד שיכול היה להוות מפגע בטיחותי. בזק ממשיכה לפעול מול העירייה והתושבים למציאת פתרון".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
ונונו. אני לא כועס על המדינה
"ישבתי בכלא במרוקו בגלל שהייתי ציוני"
נוסע איבד את ההכרה בטיסה ממקסיקו לרומא
העבודות לרימזור מחלף בן גוריון-כביש 531 לקראת סיום
העבודות לרימזור מחלף בן גוריון-כביש 531 לקראת סיום
ברטוב בוחרים ירוק
ברטוב בוחרים ירוק
אישום: אנס ותקף את בת זוגו
יוסף לונדון. תומך בתכנית אפולוניה
לונדון תומך באפולוניה
מוזאון חריף מלוח
ראש החזיר בפתח בית הכנסת סוכת שאול
תעלומת ראש החזיר עדיין לא הגיעה לפיתרונה