רעננה

היכן ההסעות למטרו ווסט?

הורים משהשכונות הצפוניות לתלמידים הלומדים בתיכון מטרווסט טוענים כי מערך ההסעות החדש שיזמה העירייה, לא כולל את מטרו. העירייה: "התכנון נעשה על פי מיפוי צרכים מדוייק"

זאב גולדשמיט 08/09/2019
צילום אילוסטרציה freepic

עיריית רעננה יצאה בחודש ספטמבר בפיילוט חדש ומבורך של הסעות תלמידים מהשכונות הצפוניות לבית הספר "אביב", ולחטיבות עירוניות: "אלון" ו- "רימון". אלא, שתלמידי "מור-מטרווסט" נותרו ללא הסעות, וההורים מאוכזבים.

לטענת הורים , הם נאלצים להסיע את ילדיהם ללימודים במטרווסט מרחק של כשני ק"מ, וכתוצאה מכך נוצרים פקקים ועומסי תנועה באזור בית הספר. ההורים הביעו תסכול מכך שהעירייה יזמה הסעות לתיכון "אביב" המרוחק יותר, ולא חשבה על תחנה לתלמידי מטרווסט.

"מדוע היוזמה חלקית" שאל אחד ההורים, שהוסיף כי גם ניסיונות ההורים למענה מצד הגורמים המוסמכים בעירייה, לא נענו.

מעיריית רעננה נמסר בתגובה: "עיריית רעננה החליטה לפעול כדי לעבות ולהרחיב את מערך ההיסעים למוסדות החינוך בעיר למען נוחיות התלמידים ומשפחותיהם. מערך ההיסעים החדש מתווסף למערך ההיסעים הקיים היום (קווי תלמידים), ולא בא במקומו, כך שכל הקווים ימשיכו לעבוד באותה המתכונת. מערך ההיסעים החדש נותן מענה לתלמידי השכונות הצפוניות בעיר, וכולל את: שכונת רסקו, לב הפארק, נווה זמר, נאות עוזי לרבות תחנה בכניסה לשכונת קריית שרת.

"נציין, כי לתלמידי קריית שרת כבר כיום ישנן הסעות, הן מטעם העירייה והן קווי תלמידים של מטרופולין (קו מס' 77), שמסיעות את התלמידים לתיכון אביב ולחטה"ב רימון. יודגש, כי התכנון נעשה על פי מיפוי צרכים מדוקדק, אפיון היקף התלמידים והדרישה הקיימת ב"שטח", תוך ניסיון להשיג זמן נסיעה מיטבי, קצר ככל הניתן שאינו עולה על 20 דקות לכל היותר.”

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
גופת גבר אותרה ברכב שעלה באש בנתניה
גופת גבר אותרה ברכב שעלה באש בנתניה
רשת "חצי חינם" מעניקה כרטיסים בהנחה
שכונת יד התשעה
תכנון השכונה עובר לתושבים
ממשיכים בחידוש השכונות הוותיקות
ממשיכים בחידוש השכונות הוותיקות
פרויקט EDEN בכפר סבא הירוקה
פרויקט "EDEN בכפר סבא הירוקה" מתאכלס
שלושה מקוואות חדשים בעיר
שלושה מקוואות חדשים בעיר
חשד: התחזה לרופא וביצע עבירות מין
שני גברים נדקרו בדרום ת"א