רעננה

יצא לדרך פינוי בינוי ברחוב ברנדייס

24 שנה לאחר שנולד הרעיון להתחדשות עירונית, יצא היום (רביעי) לדרך פרוייקט פינוי-בינוי ברנדייס ברעננה. בטקס חגיגי של הנחת אבן הפינה לפרויקט נכחו ראש העיר לשעבר, ח"כ איתן גינזברג, שני סגני ראש העיר, ניר קריסטל וחיים גולדמן והדיירים הנרגשים שתיעדו במצלמותיהם את הריסת המבנה הראשון. חברת "רותם שני" תבנה 136 דירות במקום מבני הרכבת הישנים.

זאב גולדשמיט 11/09/2019
פינוי בינוי ברחוב ברנדייס , צילום: זאב גולדשמיט

פרויקט פינוי-בינוי ברחוב ברנדייס יצא היום (רביעי , 11.9.19) לדרך, כאשר המבנה הראשון מבין שלושה בנייני רכבת נהרס בחלקו במעמד טקס הנחת אבן הפינה.

הדיירים הרבים תיעדו במצלמותיהם את המאורע המרגש והחגיגי, לו חיכו שנים רבות. מדובר בפרויקט התחדשות עירונית הראשון ברעננה שבה ביוזמת הדיירים, והיה הארוך ביותר. לפני 24 שנים יצא הפרויקט לדרך, תחילה עם חברת אשדר, שבשלב מסויים החליטה שלא להמשיך בפרויקט. בשנת 2003 חברת "רותם שני" לקחה על עצמה את המשך הפרויקט, שיוצא כעת לדרך לשמחת הדיירים.

ח"כ איתן גינזבורג, שבהיותו יו"ר ועדת תכנון ובניה ברעננה קידם את התכנית, נשא דברים, כשאמר: "הולכים להרוס משהו ישן כדי לבנות דיור הרבה יותר טוב, מבנים מודרנים שיתנו מענה למשפחות שחיכו לזה הרבה שנים. פרויקט שמכבד את העיר רעננה בעזרת חברה חשובה, רותם שני, שלא ויתרו ונלחמו כדי שהפינוי-בינוי הזה ייצא לפועל".

בטקס נכחו גם שני סגני ראש העיר, ניר קריסטל וחיים גולדמן. נציג הדיירים, ארנון גרוס, שהיה זה שהוביל את הפרוייקט, פירט על הקשיים שעברו על הפרויקט. נשא דברים גם מנכ"ל רותם שני, דידי ידידיה. ראש העיר חיים ברוידא, נעדר בשל היותו בחופשה.

הפרויקט יכלול 136 דירות בחמישה מבנים עם שלוש דירות בקומה, שסביבם תהיה גינה מרכזית. מדובר בדירות בגדלים שונים בני ארבעה-חמישה חדרים, דירות גן ופנטהאוזים באחד המקומות האטרקטיביים במרכז רעננה. בטקס ההשקה הייתה תערוכה של המאייר אביאל בסיל והצלם אילן בשור, שצילמו ואיירו מקומות אהובים ברעננה, ואלה יעטפו את חומת השטח הבנוי.

 

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 20/11/2019
זאב גולדשמיט 19/11/2019
זאב גולדשמיט 18/11/2019
זאב גולדשמיט 17/11/2019
זאב גולדשמיט 14/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
גבר נדקר בחולון
מלחמת העתירות
שכונת פארק הנחל
מעבירים את זה הלאה
עוד אייל באום. צורך קיומי
הסוף לפרויקט תמ"א 38 ברמת השרון?
פועל נפצע קשה לאחר נפילה מסולם
פועל נפצע קשה לאחר נפילה מסולם
אנשי החינוך המצטיינים לשנת 2018
תחרות אימונים ברובוטיקה בנושא החלל
תיכון הנדסאים אירח תחרות אימונים ברובוטיקה בנושא החלל