רעננה

חמישה וחצי ק"ג סמים נתפסו ברעננה

בעקבות דיווח שהתקבל באישון לילה על חשד לעסקת סמים, שוטרים שהוזעקו לשכונת נווה זמר תפסו חמישה וחצי ק"ג קנאביס ועצרו שלושה חשודים

מיכאל פרוסמושקין 12/09/2019
קנאביס , צילום אילוסטרציה freepic

שני תושבי רעננה ותושב אשקלון נעצרו באישון לילה השבוע בחשד כי היו מעורבים בעסקה למכירת חמישה וחצי ק"ג קנאביס.

השלושה, בני 30, 32 ו – 36, נעצרו בלילה בין שני לשלישי ברחוב שושנה דמארי בשכונת נווה זמר ברעננה. השוטרים הגיעו למקום בעקבות דיווח שהתקבל מפי עד ראיה בזמן אמת שהבחין בעסקת סמים שמתבצעת לכאורה, תוך שהוא מסר למשטרה את המיקום המדויק, תיאר את אשר התרחש במקום וציין הימצאות שני רכבים במקום.

השוטרים, שהוקפצו למקום, פגשו בצעיר שמתגורר במקום כשמרכב של אשתו נודף ריח חזק של סמים. השוטרים ביקשו לבצע חיפוש בביתו ובמחסן ואיתרו סמים במשקל כולל של כחמישה וחצי ק"ג. בתוך כך, ברכב אחר שהיה בשימושם של שני החשודים הנוספים נתפסו כ – 33 אלף שקל וכ – 6,500 יורו החשודים כפדיון מסחר מסמים.

בשלב זה במשטרה טרם יודעים להגיד מי המוכר ומי הקונה של הסמים. שלושת החשודים, המיוצגים על ידי עורכי הדין יקי קהן, עינב שמואלי ומאי ג'רבי הכחישו את עסקת הסמים המיוחסת למרשיהם.

המשטרה ביקשה מבית משפט השלום בפ"ת להאריך את מעצרם של החשודים בחמישה ימים.  לאחר שמיעת טיעוני הצדדים, השופטת אופיר כתבי – ריבלין קבעה כי קיים חשד סביר והאריך את מעצרם של החשודים עד 12 בספטמבר.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
 בן יוסף: אני יוצאת מכל הרצאה בחיוך
"צהרון זה מרכז חינוכי לכל דבר"
"כולנו אור איתן"
מודיעין נערכת לשנה"ל תשע"ט
רשת ההמבורגרים BBB מתרחבת
רשת ההמבורגרים BBB מתרחבת
הסכם פשרה בתובענה ייצוגית נגד עיריית גבעתיים
מאבק: מתנגדים לפתיחת גן חב"ד בעיר
יובל המבולבל , באירועי פורים ברמת השרון
קרנבל פורים חגיגי ברמת השרון
אן מור , הצילה את החתול
להציל את סימבה