רעננה

"בוקר נשים" בביה"ח לוינשטיין

כ – 200 נשים פתחו את השנה ופתחו את הלב ב"בוקר נשים" למען בית החולים לוינשטיין

כתב לוקאל 18/09/2019
צילום באדיבות דוברות בית החולים לוינשטיין

ביום שישי האחרון (13.9) גדשו את האודיטוריום בבית החולים לוינשטיין כ-200 נשים שהגיעו לקחת חלק בבוקר נשי שכולו תרומה למען בית החולים. עמותת הידידים עוסקת כל השנה בגיוס כספים לטובת ביה"ח לוינשטיין ומקיימת אירועי התרמה רבים ומגוונים למימון פעילויות שונות.

הבוקר נפתח בארוחת בוקר עשירה, ששילבה בין מטעמים ממטבח בית החולים לוינשטיין ומטעמים מעשי ידיהן של מתנדבות העמותה. מיד לאחר מכן פתח את האירוע מנהל ביה"ח לוינשטיין, ד"ר חגי אמיר, בדברי תודה וברכה לשנה החדשה ובשבח הנשים התורמות. בהמשך התכנסו הנשים למגוון הרצאות בהן הרצאה של אסף ניסים, נגן המחשבות, אורלי אדלר דיברה על איך מותר ואפשר להיות מאושר, הזמרת סילבינה סחפה את כולם לשירים וריקודים בסגנון לטיני ולסיום מופע סטנד אפ שכולו צחוק של אורית רמז. באירוע הוצבו גם דוכני מכירה של תכשיטים, בגדים, כובעים ועוד שתרמו לבית החולים לוינשטיין.

שולה מליק, מנכ"לית העמותה, מציינת: "אני רוצה להודות לכל מי שנרתם והתנדב לסייע לנו בהפקת יום מגוון ומעניין. אומרים שנתינה היא אחד הגורמים לאושר בחיים ואני בטוחה שכל מי שנמצאת כאן היום מרגישה מאושרת וזה המתכון לאריכות ימים ובריאות. ברגע שאנו מסוגלים לדמיין את השינוי שתחולל תרומתינו בחייהם של אחרים אנחנו מפיקים ממנה הנאה רבה יותר ובכך מעלים את רמת האושר בחיינו. כמיטב המסורת היה זה בוקר של כייף, שהוציא את כולנו מעט מהשגרה היומיומית המפרכת כשפנינו לקראת השנה החדשה".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
"אני אהיה הפתעת הבחירות"
 בילוי במועדון הסתיים באלימות
בילוי במועדון הסתיים באלימות
 טביעה קטלנית בבריכה: המציל נעצר
טביעה קטלנית בבריכה: המציל נעצר
הדרים על הגובה
היא לא האמינה שזה קורה לה שוב
הרוג בשריפה בקריות
בכפ"ס אוכפים רכיבה על אופניים חשמליים
צעיר הורשע באיומים על חברתו ללימודים
צעיר הורשע באיומים על חברתו ללימודים