רעננה

סיירת הורים עזרה לבני הנוער

הוריהם של שישה בני נוער שהשתכרו במסיבה הוזמנו ע"י סיירת הורים רעננה כדי לפנותם לבתיהם

זאב גולדשמיט 18/09/2019
צילום באדיבות סיירת הורים רעננה

עשרות בני נוער השתכרו השבוע במסיבה שהתקיימה באחד המועדונים באזור התעשיה רעננה והצריכה את התערבות סיירת הורים רעננה. שישה הורים הוזמנו למקום כדי לקחת הביתה את ילדיהם .

 צוות של סיירת הורים רעננה בראשות בועז יפה, צביקה פורמן ושרה רומנקביץ, דיווח כי ביום שני, ערב הבחירות, התקיימה מסיבת נוער בגילאי חטיבה ותיכון , שהם התבקשו להיות נוכחים בה, על מנת לסייע לבני הנוער לבלות בבטחה ולחזור הביתה בשלום. כשהסיירת הגיע למקום הם ראו באזור כמויות של כוסות ובקבוקי אלכוהול זרוקים, חלקם התבקשו לרוקן את האלכוהול שהיה ברשותם.

"כל ההורים שקראנו להם הודו לנו, וגם חבריהם של בני הנוער שהשתכרו הודו לנו שלקחנו אחריות על חברם" סיפרה שרה רוקמנקביץ מסיירת ההורים. "נשארו במקום עד סיום המסיבה כשמרבית בני הנוער התפזרו. אני בשם כל סיירת ההורים פונה אליכם בבקשה, שתעבירו מסר לילדכם , שבכל מצב ובכל שעה הטלפון הראשון לבקשת סיוע יהיה אליכם. בני הנוער חששו לתת לנו את מספר הטלפון והפעילו לחץ על החברים לא לתת את מס הטלפון. בסופו של דבר הצלחנו לקבל ולהתקשר . חשוב שהם ירגישו נוח להתקשר אליכם מיידית ושידעו שבכל מצב תקבלו אותם, שהם לא מאכזבים אתכם ושאתם תמיד שם בשבילם".

בועז יפה הוסיף: "אני חייב לציין שבמסיבה עצמה לא נמכר אלכוהול לבני הנוער, שבחלקם הגיעו שיכורים, כיוון ששתו לפני שנכנסו למועדון. מי שהיה שיכור לא הורשה להכנס למסיבה. טיפלנו בסך הכל בשישה ילדים, שפונו לביתם ע"י הוריהם, שהוזמנו למקום. אחת היתה במצב שהצריך אמבולנס, כי היה קשה להוציא ממנה טלפון של ההורים, ורגע לפני הפינוי  אביה הגיע. אני שמח לספר שגוברת המודעות לאפשר לנו להזמין את ההורים".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
השבריריות של האמת
גדלה בשנה
בטווח של כמה דקות: שני ילדים נפצעו בתאונות
בטווח של דקות: שני ילדים נפצעו בתאונות
מפגשים חווייתיים לוותיקי הוד השרון
מפגשים חווייתיים לוותיקי הוד השרון
קופת גמל להשקעה
שריפה פרצה בבניין מגורים בהוד השרון
שריפה פרצה בבניין מגורים בהוד השרון
סוכות במרינה הרצליה
רן היילפרן עם ראש העיר אמיר כוכבי
מינוי חדש בעיריית הוד השרון