רעננה

ונסה וידל היא זוכת מאסטר שף

ונסה, אמא לשישה, תושבת רעננה, הותירה רושם מצויים על השופטים וזכתה בתחרות הריאליטי. אמש היא חגגה את הזכיה עם ראש העיר, חיים ברוידא, אלי אלוש, רחלי בן ארי סקעת ובני המשפחה

זאב גולדשמיט 22/09/2019
אלי אלוש, רחלי בן ארי סקעת, ראש העיר חיים ברוידא, ונסה וידל אביטן, צילום: פרטי

תעשו כבוד לתושבת רעננה , ונסה וידל אביטן, שזכתה אמש בתכנית הריאליטי "מאסטר שף". ונסה, שהתחבבה על הצופים, גברה בגמר על שחר לוי ועורכת הדין גל גספרס, שניהם תושבי הרצליה.

ונסה , 43 ואם לשישה, ילידת צרפת, הותירה רושם מצוין על השופטים עם מנות הדגל שהכינה. היא גם התחבבה עת הצופים בדרך שבה הציגה את המנות הייחודיות. עם היוודע דבר זכייתה היא התקשתה להסתיר את התרגשותה, אם כי כבר מהרגע הראשון של מעמד הגמר היתה תחושה שזה הולך לכיוון שלה. ונסה שמרה על רמה אחת כולם.

את הזכיה במאסטר שף ונסה וידל אביטן חגגה במוצאי שבת במסעדת "קזן" שברחוב אחוזה יחד עם ראש העיר, חיים ברוידא, סגן ראש העיר לשעבר וחבר המועצה אלי אלוש, ויו"ר סניף הליכוד ברעננה וחברת המועצה לשעבר רחלי בן ארי סקעת.

ראש העיר רעננה, חיים ברוידא, כתב הבוקר בדף הפייסבוק שלו: "הרבה ברכות לאחת משלנו, ונסה אביטן, על זכייתה בתואר המאסטר שף של ישראל. כבר מהכרות ראשונה, עוד בתחילת התחרות, ראיתי את המוטיבציה, את האור בעיניים והדחף של ונסה להצליח. הימרתי עליה, והיא עשתה זאת בגדול. אתמול בלילה, אחרי שנודעו התוצאות, פגשתי את ונסה ובני משפחתה במסעדה בעיר והיא הבטיחה טעימה מקינוח הקרוקרומבוש, אותו מגדל של פחזניות, שהפך שם נרדף לונסה".   

עוד ברעננה
כתב לוקאל 17/01/2019
יותם הראל 12/12/2018
אתר לוקאל 05/12/2018
אתר לוקאל 03/12/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
בית הספר בן גוריון
בת ים בסימן קריאה
סנדלי ילדים לקיץ הקרוב
סנדלי ילדים לקיץ הקרוב
בת 16 עישנה נרגילה ונזקקה לטיפול בתא לחץ
עישנה נרגילה ונזקקה לטיפול בתא לחץ
תאונת דרכים בכביש 531
חשד: אישה סיעודית הותקפה ע"י המטפלת שלה
הריסת הבניינים ביום ראשון. כולם ירוויחו מהתחדשות הרחוב
"משאבים היא הסנונית של שינוי פני העיר"
"עכשיו זה התור שלי "
ילד נפל מגובה ביבנה - מצבו קשה