רעננה

שוחים, מדוושים ורצים

כבוד גדול לקבוצת הטריאתלון TRIMORE שמונה כ-60 ילדים ובני נוער שחלקם ירכיבו את מגמת הטריאתלון החדשה בחט"ב השרון ברעננה

זאב גולדשמיט 24/09/2019
מגמת הטריאתלון החדשה בחט"ב השרון, צילום: פרטי

ברעננה פועלת מזה חמש שנים קבוצת הטריאתלוןTRIMOREשממשיכה להתרחב. הקבוצה, שפועלת באזור השרון, מונה ברעננה כ-60 ילדים ובני נוער בגילאי 9-15 המתאמנים במהלך השבוע בשלושת המקצועות: ריצה, שחייה אופניים ומתחרים בתחרויות טריאתלון בליגת הילדים והנוער.   

החידוש השנה, שתשעה ספורטאים מצטיינים מהקבוצה, שעלו השנה לחטיבת השרון, יחנכו את המחזור הראשון של מגמת טריאתלון, שנפתחת במסגרת לימודי החטיבה. זה יהיה עבורם תגבור באימונים וישפר את הישגיהם.

למרות שבני נוער בוחרים לרוב לעסוק בענפי הספורט הקבוצתיים: כדורגל, כדורסל וכדורעף, יש לא מעט צעירים ברעננה שפונים לטריאתלון. יותר ויותר קבוצות ילדים נפתחות ברחבי הארץ בחוג שפעם היה תחום למבוגרים בלבד. ההורים מרוצים כיוון שהפעילות הספורטיבית מנתקת אותם לזמן מה מהמסך.

"הצטרפתי לקבוצת הטריאתלון בכיתה ג' וזאת השנה החמישית שלי" אמר ניב ברם, המתאמן בקבוצת TRIMORE ובמגמת הטריאתלון.

"מה כיף במסגרת הזאת? זה תחום מאתגר ומגוון, הפעילות היא בשלושה ענפי ספורט שונים. לומדים להתמודד עם כל מיני מצבים. למשל איך להתמודד עם לחץ, לדעת להתארגן לבד ולהתמודד עם מצבים לא מתוכננים במהלך האימונים והתחרויות. אתה לומד להציב לעצמך יעדים ולנסות להגיע אליהם ולהעביר על עצמך משוב וזה גם כיף. למרות שמדובר בספורט אישי, יש פה קבוצה מגובשת, מתאמנים בנים ובנות ביחד ונפגשים לא רק באימונים, יש גם מחנות אימונים ולומדים לנהל אורח חיים בריא".

ניב, מה היית אומר לילד או לילדה שמתלבטים אם להתחיל להתאמן במסגרת טריאתלון?

"זה נראה קשה ומאתגר במיוחד והאימונים מתנהלים ברוב ימות השבוע, אבל המסגרת הזאת היא מעולה ותורמת רבות לאישיות ולאורח חיים בריא וספורטיבי. אני מאוד השתנתי לטובה בשנים האלו".

עידן סנדק הוא מאמן ראשי ובעלים של קבוצת TRIMORE והמנהל המקצועי של איגוד הטריאתלון. עידן גם ידריך את הספורטאים במסגרת המגמה. סנדק: "מטרת במגמה היא לתת את התנאים הטובים ביותר לספורטאים הצעירים, להתאים את תכנית הלימודים לתכנית האימונים שלהם על מנת להכניסם לחיים מקצועניים של ספורטאים בגילם, כפי שנהוג בארצות המובילות בעולם. תודה לאלה ביאר, אסף שדה, רינת ורדי מהעירייה ולרעיה לוי מנהלת חטיבת השרון על שתוף פעולה מדהים".

למי שירצה לצפות מקרוב בספורטאי הטריאתלון מרעננה, אז  ב- 1.11 תארח הקבוצה המקומית את טריאתלון רעננה. מדובר בתחרות גדולה בהשתתפות כ- 400 טריאתלטים צעירים מכל רחבי הארץ. תזכרו את השמות, מי יודע אולי בעוד מספר שנים תשמעו עליהם. תכירו את המחזור הראשון של מגמת הטריאתלון ברעננה: ניב ברם, אלון שריד, יובל ארבל, רועי מרגליות, גיא פלשקס, טל הלר, עומרי בכור, עמרי אילוז, יובל גור-לוי.

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 06/10/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
זאב גולדשמיט 04/09/2019
זאב גולדשמיט 29/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אישה מחוסרת הכרה נמצאה ברעננה
ההתעללות נמשכת
ב(ע)ין השורות
ב(ע)ין השורות
הוסרה בקשה לאישור תביעה ייצוגית נגד מי רעננה
הוסרה בקשה לאישור תביעה ייצוגית נגד "מי רעננה"
מדריכה בהוסטל הואשמה בתקיפת חוסה
מדריכה בהוסטל הואשמה בתקיפת חוסה
המדרגות באולם הספורט ביהס תלי
אולם הספורט בבית החינוך תל"י מתפורר
אין מקום בקייטנה
אין מקום בקייטנה
הפסד ודחייה