רעננה

גן עדן לחובבי לגו

לאחרונה נפתחה באזור התעשייה ברעננה חנות The Brick שבה נמצא המבחר הגדול ביותר בתחום הלגו בארץ עם דגמים נדירים, חדשים וישנים שמיועדים לילדים ומבוגרים

קרן שלהבת 26/09/2019
שפיגל. חנות לאנשים שאוהבים לגו כמוני, צילום: קרן שלהבת

 The Brick באזור התעשייה ברעננה היא לא עוד חנות צעצועים סטנדרטית, אלא מיועדת אך ורק למוצרי לגו.

החנות הראשונה, נפתחה ברחובות והתרחבה לעוד סניפים נוספים בארץ. הסניף ברעננה נפתח לפני כחודשיים כדי לשרת את תושבי השרון. הסניף משתרע על למעלה מ-200 מ"ר של מדפים שמלאים בערכות לגו ובעמדות משחק – עמדות הפעלה ובנייה בלגו. בסניף קיים מבחר הלגו הזמין הגדול בישראל (וזה לא סתם סלוגן). מדובר בחנות צבעונית, שמחה עם דגש של חווית קנייה ייחודית לאוהבי הלגו: בובת לגו ענקית, תצוגות של דגמים בנויים (שאפשר לקנות במקום), הדרכות לילדים, הפתעות ומתנות וכל זה רק חלק קטן ממה שמחכה לכם.

"אומרים שכשתמצאו עבודה שאתם אוהבים, לא תצטרכו לעבוד יום אחד בחיים. זה מה שאנחנו מרגישים כל בוקר כשאנחנו פותחים את דלתות החנות שלנו. חנות לאנשים שאוהבים לגו כמונו", אומר חיים שפיגל מנהל החנות, שהוא בעצמו חובב לגו מושבע.

פרטי אספנות מלגו

בסניף החדש ברעננה ניתן למצוא חלקי לגו שמתחברים למכונית ממונעת, טירה של נסיכות, מסלולי רכבות, עיירה שלמה של הסימפסונים, בובות קטנות מלגו לילדים ועוד. שפיגל: "הסניף החדש צפוי להביא איתו שיפורים והפתעות מרעננות שיפתיעו גם את חובבי הלגו הכי מכורים מביניכם. בחנות ניתן למצוא את מוצרי הלגו הכי חדשים ומיוחדים, במקביל גם פרטי אספנות. בסניף קיים מבחר ענק של Minifigures אותו תוכלו להחליף ואף לרכוש דמויות חדשות לאוסף שלכם".

מה מיוחד בחנות שלכם לעומת חנויות אחרות שמוכרות לגו?

 "בסניף החדש ממוקמות עמדות תצוגה חדשות – זוהי ההזדמנות שלנו להשוויץ בסטים חדשים ומיוחדים ובדמויות ענק עשויות מלגו. אנחנו נמשיך להביא לחנות סטים מיוחדים ואקססוריז שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. החנות מחולקת לתחומים, בינהם חדר סרטים בו ניתן למצוא לגו של הארי פוטר, מלחמת הכוכבים ועוד גיבורי על. לגו טכני שמיועד לגילאים מבוגרים יותר, כמו משאית ממונעת, מכוניות מרוץ ועוד. קיר שלם של לגו נסיכות, רכבות, מטוסים ועוד אלפי מוצרים מקוריים". 

בעידן של היום שהכל 'אינסטנט' ומהיר ילדים עדיין נמשכים למשחקי הלגו?

"ילדים עדיין לא הפסיקו לשחק בלגו ולא יפסיקו לעולם. מדובר במשחק שקיים המון שנים ולא הולך להיעלם מהעולם. לא פעם ילדים ממשיכים את האוסף של ההורים שלהם. גם אוסף שיוצר לפני 40 שנה יתחבר ללגו שנוצר כיום - זה מה שמיוחד בלגו. הצבעים נשמרים, הפריטים מתחדשים ותמיד תמיד אפשר להוסיף עוד פריטים למוצר הישן".

כחובב מושבע של לגו ספר לנו מה אתה הכי אוהב?

"אני נמשך לכל מה שקשור ללגו טכני. לכל דגמי המכוניות של מוסטנג של ג'יימס בונד שהופכות מחלק קטן ובודד למכונית ממונעת".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מרועה צאן באתיופיה להייטק בישראל
מרועה צאן באתיופיה להייטק בישראל
חברת המועצה הדר לביא, מינויים פוליטיים?
חברת המועצה הדר לביא מבקשת ממשרד הפנים לבדוק "מינויים פוליטיים"
אוריה דהישראלי
איך לשמור על קול בריא וצלול בגיל השלישי?
שוד מזוין לאור יום בכפר סבא
לימודי תעודה
לימודי תעודה – מסלולים אפשריים
חוגגים דמוקרטיה בגן החיות התנכי בירושלים
חייבים מנהיג כריש
הפוליטיקה של רעננה
הפוליטיקה של רעננה
בי"ס חדש בעתלית