רעננה

צעיר נפצע באורח בינוני לאחר שנדקר באישון לילה ברעננה

המשטרה עצרה זמר מקומי צעיר בחשד למעורבות בתקרית, אך לאחר מספר ימים החשד נגדו לא התחזק

מיכאל פרוסמושקין 26/09/2019
צילום אילוסטרציה freepic

צעיר, כבן 22, נפצע באורח בינוני לאחר שנדקר בלילה בין חמישי לשישי בשבוע שעבר ברעננה.

סמוך לשעה 03:45 התקבל דיווח במד"א על צעיר שנפצע ברחוב קרן היסוד ברעננה. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות מד"א, איחוד הצלה, משטרה וסיירי ביטחון של העירייה. חובשים ופאראמדיקים העניקו טיפול רפואי לצעיר ולאחר מכן פינו אותו לבי"ח "מאיר" במצב בינוני עם פצע דקירה.

 ד״ר ענת בן ארי, כירורגית ממחלקה כירורגית א' מהמרכז הרפואי "מאיר", עדכנה כי "הצעיר הגיע עם פצע דקירה בבטן במצב יציב, עבר סדרת בדיקות ואושפז במחלקה להמשך בדיקות והשגחה רפואית". 

בתום חקירה ראשונית נעצר זמר מתחיל שהתפרסם לפני מספר שנים באחת מתוכניות הריאליטי בתחום המוזיקה. סנגורו של החשוד, עו"ד רן עמר מהסנגוריה הציבורית,  טען בדיון בבית המשפט כי מרשו חזר ממסיבה והגיע לבית של חבר המתגורר מול ביתו של הקורבן. לאחר מכן, החבר הזה וחבר נוסף עלו לדירתו של הקורבן, בעוד שהחשוד נותר למטה והזמין מונית כדי לנסוע הביתה. לאחר מכן הוא הבחין בכך שהחברים שלו יורדים מהדירה ביחד עם הקורבן הדקור. לדברי הסנגור, מרשו כלל לא היה בדירה. 

מעצרו של החשוד הוארך בארבעה ימים. בדיון השני בעניינו התברר כי לחוקרים כבר ידוע הרקע לדקירה ובמהלך הימים האחרונים בוצעו עימותים בין המעורבים בתיק  ויתכן ובימים הקרובים יבוצעו מעצרים נוספים. בתום הדיון הזה, בית המשפט קבע כי קיים חשד סביר והאריך את מעצרו ביממה נוספת. אולם, בדיון שהתקיים ביום שלישי השבוע, הודתה המשטרה כי החשד הסביר לא התחזק וטרם אותרו מעורבים נוספים.

לאור כך, החליטה השופטת אופיר כתבי-ריבלין על שחרורו של הצעיר החשוד למעצר בית עד 29.9.19, לאחר שהחשד הסביר לא התעצם.

 עוד התברר מהחלטת השופטת כי החשד הנטען התבסס על דו"ח של שוטר אשר שוחח עם הקורבן בבית החולים ולפיו הקורבן נקב בשמו של החשוד. אולם, השופטת, שצפתה בסרטון שתיעד את השיחה, קבעה כי אין כל אזכור לשמו של החשוד. למעשה בשתי עדויות שמסר הקורבן הוא לא הפליל את החשוד, אך כן קשר שני מעורבים נוספים שטרם נחקרו או נעצרו. לבקשת המשטרה, ניתן עיכוב ביצוע להחלטת השחרור. ערר של המשטרה על השחרור התקבל ומעצרו של החשוד הוארך עד 27 בספטמבר.

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 10/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 02/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 27/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 25/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 20/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
שי לחג מ"הקרן לידידות"
אישום: ביצעו מאות הונאות בכרטיסי חיוב
אפליקציה ייחודית בכפר סבא
עיריית כפר סבא משיקה אפליקציה ייחודית
קירוי היציע הדרומי באצטדיון טדי
קירוי היציע הדרומי באצטדיון טדי יושלם ביולי 2019
איזה סיפתח
מנקים לחגים
כתובות גרפיטי רוססו על קירות בית כנסת בן 1800 שנה
ונדליזם בבית הכנסת העתיק במירון
חתמו על הסכמי עודפים
חתמו על הסכמי עודפים