רעננה

תלמידי אמ"ית וסיירת תיקונים משתפים פעולה

מדובר בשיתוף פעולה המעניק עזרה בבניית סוכות לבני הגיל השלישי

זאב גולדשמיט 07/10/2019
תלמידי אמי"ת כפר בתיה בסוכה בבית לוינשטיין, צילום באדיבות בית הספר

חג סוכות בפתח, ואחרי שהסכך כבר חולק, בסוף השבוע החלו ברחבי העיר להקים סוכות. אלא שיש גם מי שקשה להם להקים סוכה, ובדיוק בשביל זה פעילה "סיירת תיקונים רעננה" , שיחד עם תלמידי העיר עזרו לבני הגיל השלישי לבנות סוכה.

חברי הסיירת, שזוכים לחשיפה לאורך כל השנה על תרומתם לתושבי העיר, חברו לתלמידי אמי"ת חברה ומשפט כפר בתיה ולתמידי ביה"ס "מגד" שסייעו בקישוט סוכות, ןיחד סייעו לעשרות משפחות מרעננה שהקמת סוכה היא עבורם מבצע מסובך. תלמידי אמי"ת רואים במעשה זה של סיוע בהקמת סוכות  עוד פעולה חינוכי שנועדה לסייע לקהילה. בפעילות לקחו חלק תלמידים, מורים ומתנדבי סיירת התיקונים. הקמות הסוכות התקיימו במהלך השבוע האחרון, ופירוקן לאחר החג תתבצע בימים רביעי וחמישי (23-24). " שיתופי הפעולה הם אבן היסוד להעצמת והרחבת הפעילות ההתנדבותית ברעננה" אמרו בסיירת התיקונים, שהוסיפו כי הרעיון לבנות ולפרק סוכות עלה במהלך הפעילות ככל שהתקרבו חגי תשרי.

בנוסף, תלמידי הבית המדעי בקריית החינוך יחד עם מתנדבי הסיירת החלו במבצע בניית סוכה עבור בית החולים השיקומי בית לוינשטיין, במרכז יום לקשיש ובויצ"ו רעננה. התלמידים, המגיעים במהלך השנה בקביעות לבית החולים על מנת לקיים במקום תפילות שחרית, בנו סוכה מרווחת שתאפשר למאושפזים, בני משפחותיהם והסגל הרפואי לשבת בסוכה במהלך החג.

יוני לוי, תלמיד אמי"ת חברה ומשפט מספר: "ההתרגשות של האנשים להם עזרתי לבנות את הסוכה היתה גדולה , שמחתי שאני יכול לעזור לאחרים לשמוח בשמחת החג- במאמץ משותף עם כל החברים".

"זוג שכנים מבוגרים מאוד התרגשו כשראו כיצד בונים סוכה, וביקשו לבנות גם עבורם, ואמרו שזה עבו8רם ישיבה בסוכה אחרי עשרות שנים" סיםראמיר פויירמן מסיירת תיקונים.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
רונן וסרמן. מצוקת חניה באזור הרכבת
אין איפה לחנות סמוך לתחנת הרכבת
גבר במצב אנוש לאחר שטבע בת"א
ענת פרנסיס
ברוידא ממשיך לרענן את השורות בעיריית רעננה
עוברים דירה עם העירייה
גשמים עזים גרמו להצפות בכפר סבא
תקף באגרופים, סטר ואיים
העירייה מסלפת נתונים
"העירייה מסלפת נתונים"
חיים חדשים