רעננה

המניע לדקירה ברעננה: חוב כספי

"מדובר באירוע שהיה יכול להסתיים בתוצאה טראגית הרבה יותר", כך נטען בכתב אישום שהוגש נגד זמר מתחיל מרעננה שדקר לכאורה צעיר אחר על רקע חוב של 200 שקלים

מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
המניע לדקירה - חוב כספי, צילום אילוסטרציה i clip art

חוב כספי בסך 200 שקלים – זאת לכאורה הסיבה לדקירת צעיר ברעננה, כפי שהדבר עולה מכתב אישום שהוגש לפני ימים אחדים נגד צעיר אחר.

על פי כתב אישום, שהוגש נגד צעיר, בן 22, מרעננה,  ב – 20 בספטמבר, הגיע הנאשם, סמוך לארבע לפנות בוקר, יחד עם אחרים, לדירה של צעיר אחר ברחוב קרן היסוד בעיר. בשלב מסוים, על רקע חוב של 200 שקלים, פרץ בין השניים ויכוח במסגרתו דרש הנאשם מהצעיר השני את הכסף. בתגובה לכך, ביקש הצעיר מהנאשם לצאת מהבית והבטיח לו להביא לו את הכסף מתחת לבית.

או אז, כפי שעולה מחקירת משטרת כפר סבא, לקח הנאשם סכין ותקף את הצעיר בבטנו. כתוצאה מכך, נגרמה לצעיר, דקירה בבטן באורך של כשלושה ס"מ, שהצריכה את הפינוי שלו לבית חולים "מאיר", כשמצבו בינוני, ושם הוא נזקק לתפירת הפצע. 

במסגרת החקירה נגבתה עדות מהקורבן ממנה היה ניכר כי הוא חשש מאוד לדבר על זהותו של מי דקר אותו מחשש לנקמה עתידית. הנאשם עצמו – זמר מתחיל  קשר את עצמו למקום האירוע, אך טען כי היה מחוץ לדירה וראה את המתלונן כשהוא דקור. הוא הכחיש כל ויכוח עם הקורבן. 

"מדובר באירוע שהיה יכול בנקל להסתיים בתוצאה חמורה וטראגית הרבה יותר", ציין התובע. "מדובר בהתנהלות אלימה במיוחד ופורצת גבולות".

מבקשת המעצר עד תום ההליכים שהוגשה כנגד הנאשם עולה כי בעברו הרשעה במספר תיקי רכוש.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
ילד כבן 6 נפגע מרכב
חורף מסוכן בכבישים
חורף מסוכן בכבישים
נדודי שינה ודיכאון
נדודי שינה ודיכאון
המספרים של מושי
תנו לקרוא בשקט
המשטרה: פוענח אירוע דקירות ברחובות
השתמשו באתר היכרויות לשדוד גברים
עיריית הרצליה מחלקת מעל 1,000 סלי מזון לנזקקים