רעננה

דנה פרידר עושה את ארגנטינה

המסע של בכירי רשת BBB ודנה פרידר בארגנטינה

כתב לוקאל 23/10/2019
דנה פרידר וההמבורגר, צילום: אלעד גוטמן

השחקנית ומנחת הטלוויזיה דנה פרידר, חגגה אמש יחד עם בכירי רשת מסעדות ההמבורגרים BBB  את  השקת בורגר טריפ 3, סדרת רשת חדשה, הכוללת 3 פרקים, שצולמה בארגנטינה.  

האירוע נערך בסניף הרשת ברחוב הארבעה בת"א, שם נחשף לראשונה המסע של דנה פרידר והשף הראשי אילן פנחס, אשר יצאו למצוא בארגנטינה את ההמבורגרים הטובים ביותר.

הקמפיין המדובר הינו חלק ממסע פרסום מתמשך של 3 שנים, כשבכל שנה יוצאת דנה פרידר למקומות שונים בעולם - דוגמת ערים מרכזיות באירופה, ניו יורק וכאמור ארגנטינה- פוגשת שפים נבחרים מקומיים, ומביאה את ההמבורגרים הנבחרים מאותם יעדים אל מסעדות הרשת בארץ.

האירוע כלל מינגלינג, הקרנת שלושת פרקי סדרת הרשת, וטעימות של שלושת ההמבורגרים מארגנטינה, שיושקו ברשת מיד לאחר החגים.

יעל הר אבן המשנה למנכ"לית קבוצת  BBB פתחה את האירוע ואמרה: "עם יד על הלב ועם כל הצניעות אני לא מכירה רשתות ישראליות אחרות מתחום המזון שמשקיעות כל כך הרבה בפרסום, שנה אחרי שנה, בפלטפורמות כה רבות, ובתקציבים עתירי השקעה. אנחנו מכירים בערך הפרסום, יודעים שהוא תורם לנו ולזכיינים ומאמינים במהלכים שלנו." בדבריה הודתה יעל לשותפים לדרך על האמונה, שיתוף הפעולה, העזרה והייעוץ. 

דנה  פרידר שחזרה מחופשה אותה בילתה עם שתי חברות ילדות, באתרי גלישת גלים בפנמה וקוסטה ריקה, חתמה את האירוע  ואמרה: "צילומי סדרת  בורגר טריפ הם מהפרויקטים שיותר נהניתי לעשות  בחיים, ולא סתם אני קוראת לפרויקט הזה 'קייטנת BBB'. בזכותם גם טיילתי במקומות שווים וגם אכלתי את ההמבורגרים הכי טובים בעולם.  בזכות הבחירה בי כפרזנטורית רשת BBB  הגעתי  למקומות ומסעדות שלא בטוח הייתי מגיעה אליהם, כמו למשל המסעדות הארגנטיניות".

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 22/09/2019
כתב לוקאל 17/01/2019
יותם הראל 12/12/2018
אתר לוקאל 05/12/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
שני פצועים בתאונה בכביש 2
שני פצועים בתאונה בכביש 2
לך מיותר ולי זה אוצר
הזדמנות שניה לתואר ראשון
"אפשר למנגל גם כשאתה טבעוני"
מגמת שיפור בניקיון החופים
פועל נפל מגובה באתר בניה - מצבו בינוני
פועל נפל מגובה באתר בניה - מצבו בינוני
גבר טבע בת"א
מה זאת אהבה?