רעננה

קונסולית צרפת הגיעה לרעננה

קונסולית צרפת בישראל נפגשה ברעננה עם ראש העיר חיים ברוידא, סגנו חיים גולדמן ולורן עייאש. סוכם על שיתופי פעולה בקידום שירותים חיוניים לטובת האוכלוסיה דוברת צרפתית ברעננה, בין השאר בתחומי התעסוקה, המסחר והתרבות

זאב גולדשמיט 28/10/2019
צילום מתוך דף הפייסבוק של חיים ברוידא

ברעננה ישנה כידוע קהילה צרפתית גדולה. בשבוע שעבר נפגשו ראש העיר חיים ברוידא, סגנו חיים גולדמן וחבר המועצה לורן עייאש, עם קונסולית צרפת בישראל, פלורנס מאיול-דאפון, ודנו בשיתופי פעולה למען הקהילה הצרפתית ברעננה.

"הקונסולית התרשמה מהעוצמות והחוזקות הרבות של הקהילה בעיר" סיפר ברוידא. "בפגישה סוכם על שיתופי פעולה בקידום שירותים חיוניים, לטובת האוכלוסייה דוברת הצרפתית ברעננה, בתחומי התעסוקה, המסחר והתרבות. ציינתי בפני קונסלית צרפת בישראל, כי אני רואה בחיזוק הקשר עם השגרירות הצרפתית שליחות אמיתית שתסייע בקליטת העולים הוותיקים והחדשים כאחד".

גולדמן העלה במפגש את נושא של הקמת קרנות לצורך הקניית התרבות הצרפתית, ובין השאר הוסיף: "ישנן חברות צרפתיות שמעוניינות להשקיע בארץ, וסיכמנו שתבדק האפשרות שינסו להביא אות ה חברות האלה לרעננה, ושיעסיקו עובדים דוברי צרפתית, מה שיספק תעסוקה לתושבים ויכניס כסף לעיר."

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
תוכנית הנתצ הוצגה במועצה
תוכנית הנת"צ הוצגה במועצה
מסכת סחיטה בפנימייה הסתיימה בעבודות שירות
מסכת סחיטה בפנימייה הסתיימה בעבודות שירות
פצועה בהתהפכות רכב בכפ"ס
עדי לוי-סקופ
"יחד בהסכמה – בין מיניות בריאה לפגיעה מינית"
נוקתה קרקע מזוהמת במתחם הרכבת בב"ש
דלתות מסתובבות
דלתות מסתובבות
גילויי האנטישמיות הם עלבון לעם היהודי ולכלל האנושות
״גילויי האנטישמיות הם עלבון לעם היהודי ולכלל האנושות״
השכל עם ראש הממשלה נתניהו. הביא לנו נצחון אדיר
"מה שהייתי רוצה לקבל הוא את תפקיד שרת החקלאות"