רעננה

הדרך לת"א תהפוך לקצרה יותר

בעקבות פנייה נחרצת של ראשי הערים בשרון – משרד התחבורה הודיע על פתיחת קו רכבת השרון לכיוון תל אביב בתחילת שנת 2020, הפנייה נעשתה ביוזמה משותפת של ראש העיר כפר סבא רפי סער, ראש העיר רעננה חיים ברוידא, וראש העיר הוד השרון אמיר כוכבי, במטרה לזרז את מועד פתיחת קו הרכבת ולהקל על תושבי השרון

כתב לוקאל 29/10/2019
חיים ברוידא, צילום: פרטי

בשורה לתושבי אזור השרון:בזכות פנייה נחרצת של ראש העיר כפר סבא רפי סער, ראש העיר רעננה חיים ברוידא וראש העיר הוד השרון אמיר כוכבי למשרד התחבורה, רכבת השרון לתל אביב  תחל לפעול כבר בתחילת 2020.

שלושת ראשי העיר, אשר מבקשים לעודד קידום תחבורה ציבורית נוחה ויעילה לתושבי השרון, יצאו בפנייה משותפת למשרד התחבורה, במטרה לזרז את פתיחת קו הרכבת לנסיעה מערבה לכיוון תל אביב.

במכתבם לשר התחבורה ח"כ בצלאל סמוטריץ' ולמנכ"לית משרד התחבורה, הגב' קרן טרנר, דרשו ראשי הערים לזרז את פתיחת הקו לנסיעה רצופה מערבה לתל אביב, כדי להקל על תושבי השרון המבקשים להגיע לאזור מטרופולין תל אביב, לקצר את זמן הנסיעה ולצמצם את עומסי התנועה.

"הנהגת ערי השרון מעודדת את תושביה לשימוש בתחבורה ציבורית", כתבו שלושת ראשי הערים בפנייתם. "התפתחות השכונות החדשות ואזורי התעשייה מבוססת בעיקר על שימוש בתחבורה ציבורית וקיימת חשיבות רבה לפתיחת קו רכבת השרון לנסיעה רצופה מערבה לתל אביב".

משרד התחבורה נענה לפנייה וציין, כי קו רכבת השרון מערבה לכיוון תל אביב, שנמצא בשלבי ביצוע סופיים, יחל לפעול בתחילת שנת 2020 או במועד מוקדם יותר.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מימין לשמאל: מוטי זוננפלד, זאב פרץ, חיים ברוידא וענת עליזי
"קרן רעננה ע"ש דניאלי זוננפלד"
הפועל ניר רמת השרון במחנה האימונים
פותחת עונה בגביע הטוטו
תנו לקרוא בשקט
תנו לקרוא בשקט
שחקני בית"ר ירושלים הגיעו למרכז הרפואי שערי צדק
עוד יואל בורשטיין
עיריית רעננה תחזיר היטלי השבחה
סטודנטים מאוהיו
מחזקים את הקשר עם התפוצות
שלב השאלה הזהה
לימוד משותף ליהודים וערבים