רעננה

בוטלה נסיעת חברי דירקטוריון "מי רעננה" להשתלמות באיטליה

בישיבת דירקטוריון 'מי רעננה' הוחלט על הוצאת משלחת של חברי הדירקטוריון להשתלמות בחו"ל על חשבון הקופה הציבורית. בעקבות התערבותם של ראש העירייה, חיים ברוידא, וביוזמת המשנה לראש העיר יקי ודמני, בוטלה הנסיעה

זאב גולדשמיט 31/10/2019
ודמני. הנסיעה אינה במקום, צילום: פרטי

 לבקשת ראש העיר רעננה, חיים ברוידא, וביוזמת המשנה לראש העיר יקי ודמני, החליט דירקטוריון תאגיד "מי רעננה" לבטל נסיעה של מספר חברי דירקטוריון להשתלמות/תערוכה במילאנו שבאיטליה.

ודמני, שמיועד להצטרף לדירקטוריון, הופתע לגלות בזמן שנכח בישיבה האחרונה את דבר הנסיעה המתוכננת, וטען שאין לה הצדקה. הוא הוסיף, שמעולם לא נתקל במצב שחברי דירקטוריון יוצאים על חשבון החברה לתערוכה בחו"ל. ודמני הופתע עוד יותר כשהוסבר לו שהנסיעה היא מעין "צ'ופר" ואישורה נובע, בין השאר מכך, ש"התקציב לא נוצל בשנת 2018."

ודמני אמר לחברי הדירקטוריון: "נהוג לצ'פר עובד בהטבה גלויה שמחייבת ניכוי מס.  כידוע לכם, מצבה הכספי של העירייה בכי רע ואנחנו מבצעים קיצוצים. גם אם הכוונה של הנסיעה הייתה מקצועית, היא אינה במקום, ונכון יהיה אם תבוטל". 

בשיחה שקיימנו עם מנכ"לית "מי רעננה" ליאת ליבוביץ, היא אישרה שהנסיעה בוטלה לבקשת ראש העיר.

מעיריית רעננה נמסר: "ראש העיר פנה לדירקטוריון וכתב: 'התברר לי כי בישיבת דירקטוריון 'מי רעננה' הוחלט על הוצאת משלחת של חברי הדירקטוריון להשתלמות בחו"ל על חשבון הקופה הציבורית. אני פונה אליכם כראש עיריית רעננה לבטל לאלתר את הנסיעה ולהוות דוגמא מוחשית למהלכים של הידוק החגורה עד שיגיעו ימים טובים יותר' ".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרב דר מיכאל לייטמן
שנאה בחינם
פסטיבל הבירה הגדול של כפר סבא
פסטיבל הבירה הגדול של כפר סבא
נזק רב בשריפה בדירה ברעננה
נזק רב בשריפה בדירה ברעננה
צחי שריב. מכחיש חריגות בניה בביתו
האם ישנן חריגות בניה בביתו של צחי שריב?
הבדיקות העלו: הפעוטה בלעה חרצני זיתים
הבדיקות העלו: הפעוטה בלעה חרצני זיתים
הפגנת מחאה של הורי ילדים בגני יול"א
פורום ממונות הטרדה מינית הושק ברעננה
פורום ממונות על נושא הטרדה מינית הושק ברעננה
מיהו שיאן השער בעיריית כפר סבא לשנת 2017?
מיהו שיאן השכר בעיריית כפר סבא לשנת 2017?