רעננה

"אנחנו שבורי לב מהמוות הפתאומי של גבריאלה"

במהלך חג הסוכות פקד אסון את משפחת בקר מרעננה, כאשר אם המשפחה גבריאלה הלכה לעולמה והיא בת 36 בלבד. הציבור מוזמן לתרום למשפחה, שלא רק שבורה נוכח האסון, אלא גם מתקשה כלכלית

זאב גולדשמיט 31/10/2019
משפחת בקר. קיוו לפתוח בישראל דף חדש, צילום: פרטי

תושבי רעננה מוזמנים לסייע ולתרום למשפחת בקר מרעננה שאיבדה את אם המשפחה, גבריאלה, שהלכה לעולמה בגיל 36 בלבד.

 מרק וגבריאלה בקר עלו לארץ לפני כחודשיים וקבעו את ביתם ברעננה. הם הגיעו מיוהנסבורג, ועשו עלייה בתקווה לפתוח כאן חיים חדשים ורגועים למען שני ילדיהם הקטנים (שלוש ושנה וחצי), אחרי שאסון פקד אותם ב-2015  כשבנם הראשון, רפאל,  נפטר לאחר 13 שבועות בלבד. הכל נראה ורוד, עד שבמהלך חג הסוכות התרחשה טרגדיה, כשאם המשפחה, גבריאלה, הלכה לעולמה והיא רק בת 36. בפוסט שפורסם בימים אלה צוין שלאחרונה האם חלתה בדלקת ריאות.

גבריאל, ז"ל, לבית סילבר, הייתה במקצועה מעצבת שיער והיא זו שפרנסה את המשפחה, כיוון שאישור העבודה של מרק טרם הוסדר. ישי, אחיה הצעיר של גבריאלה סיפר שגורמים שונים נרתמו לגיוס כספים למען בעלה ושני ילדיה בתקופה קשה זו.

"למרק אין מעמד בארץ, כי הוא לא יהודי, וכשעלה לארץ יחד עם גבריאלה עמד להתחיל בתהליך גיור בארץ", סיפר ישי. "עד שיוסדר מעמדו רבים מנסים לסייע. יש אנשים טובים שאת חלקם אנחנו אפילו לא הכרנו, שמנסים לגייס תרומות למשפחה. אנחנו שבורי לב מהמוות הפתאומי של גבריאלה, ומאוד מחמם את הלב לראות את עם ישראל במיטבו".

כיוון שגבריאלה ומרק טרם פתחו חשבון בנק בארץ, תרומות ניתן למסור לחשבון בנק של אביה של גבריאלה, בכתובת: בנק הפועלים (סניף661) חשבון: 87141 ע"ש אלי סילבר.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מה הקשר בין רשרוש בלב, גידול בראש וחיידק פרו ביוטי?
מה הקשר בין רשרוש בלב, גידול בראש וחיידק פרו ביוטי?
בכמה נמכר פנטהאוז ברחובות?
מדובר במחטף שטרם היה כמותו
"מדובר במחטף שטרם היה כמותו"
אילת הולכת לסיבוב בחירות שני
רוסלנה רודינה קמפיין כלות של שלומית אזרד
רוסלנה רודינה בקמפיין חדש
ראש עיריית הרצליה משה פדלון עם מנכל אדם טבע ודין עמית ברכה וסגניתו תמי גנות
הרצליה חותרת לשמירה על הסביבה
פרטים חדשים מחקירת קריסת העגורן שהרג את נטע רוטמן ז"ל
אישום: גרמו נזק לתשתית בהיקף של מאות אלפי שקלים