רעננה

אישום: גנב סחורה מבית עסק בו עבד

צעיר מרעננה, שנאסר עליו להתקרב לעסק בו עבד, הואשם כי הגיע פעם אחר פעם למקום וגנב סחורה. עוד נטען כי תקף את אמו עת ניסתה למנוע ממנו להפר מעצר בית

מיכאל פרוסמושקין 31/10/2019
אישום: גנב סחורה מבית עסק בו עבד, צילום אילוסטרציה freepic

צעיר, בן 31, מרעננה, שעבד בבית עסק בעיר, הואשם בגניבות ממקום עבודתו ואף בתקיפה.

מהחקירה עולה כי במשך זמן מה עבד הנאשם בפיצוצייה באזור התעשייה ברעננה.  לאחר סיום עבודתו, בהחלטת בית משפט נאסר עליו להיכנס לחנות, ליצור קשר עם בעל העסק או להטריד אותו. 

אולם, על פי כתב האישום, ב – 29 במרץ, סמוך לחצות, הגיע הצעיר אל בית העסק בניגוד להנחיית בית המשפט, נטל פחית בירה ושתה אותה מבלי לשלם עבורה. רק לאחר שימוש בכוח, הצליח שוטר לעכב אותו.  מספר שעות לאחר מכן, הגיע שוב אל המקום תוך הפרת צו בית משפט, נטל שלוש בקבוקי בירה ויצא מהעסק מבלי לשלם. המקרה חזר על עצמו בחלוף כשבוע, גם אז נטל מהמקום שלושה בקבוקי בירה ומצית ועזב את המקום מבלי לשלם.  על פי כתב האישום, חלפו רק שלושה ימים, והוא הגיע שוב לעסק תוך הפרת צו בית משפט, גנב ארבע בירות ועזב את המקום. לאחר כארבעה ימים נכנס פעם נוספת לבית העסק, גנב שלוש בירות וקופסת סיגריות ועזב מבלי לשלם. כך גם קרה על פי כתב האישום לאחר מספר ימים נוספים, אז נטל מוצרים בשווי עשרות שקלים ועזב את העסק. שוטר שהוזעק למקום ניסה לעכב אותו, אך הנאשם התנגד ובעט בניידת משטרה.

עוד נטען בכתב האישום כי ב – 16 באפריל, סמוך לשעה 23:00, התכוון לצאת מביתו – שם שהה במעצר בית. כאשר ניגשה אליו אמו ואמרה לו כי אסור לו לצאת מהבית, תקף אותה לכאורה בכך שדחף אותה ויצא מהבית.

לאחר חקירת כלל המקרים, הועבר התיק לתביעה המשטרתית אשר הגישה נגדו כעת כתב אישום המייחס לו עבירות של גניבה, הפרת צו בית משפט שנועד להגן על אדם, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו ותקיפה.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
פצועה קשה בתאונת אופנוע בנתיבי איילון
כנס מפלגת כולנו בהרצליה
מעל 300 איש הגיעו השבוע לכנס מפלגת כולנו בהרצליה
באילת מתחברים לנוער דרך החופים
רוסלנה רודינה ועדי ביטי
מי הם הפריזנטורים החדשים של רשת גלי?
קירוי היציע הדרומי באצטדיון טדי
קירוי היציע הדרומי באצטדיון טדי יושלם ביולי 2019
בתי עסק נפגעו בשריפה בטבריה
סיפורים מהמספרה
סיפורים מהמספרה
פצוע קשה בתאונת דרכים בירושלים
פצוע קשה בתאונת דרכים בירושלים