רעננה

תחנת אוטובוס רעועה ליד חטיבת "אלון"

תלמידי חטיבת הביניים "אלון" ברעננה מתלוננים על תחנת אוטובוס מיושנת ורעועה, כזו שאינה מגנה עליהם מפני הגשם

זאב גולדשמיט 04/11/2019
תחנת האוטובוס בסמוך לחטיבת " אלון", צילום: זאב גולדשמיט

ליד חטיבת "אלון" ברעננה מוצבת תחנת אוטובוס, שמשמשת את התלמידים עם סיום לימודיהם. התלמידים ממתינים שם לאוטובוס שיחזיר אותם לבתיהם בסיום שעות הלימודים, אבל לטענת הורים, התחנה מוזנחת ואינה מוגנת מפני גשם, וכל ניסיונותיהם לשפר את התנאים לא צלחו.

באחת התלונות שהגיעו אלינו סיפר הורה, שלצד התחנה שברחוב החייל יש גגון רעוע , לא מתוחזק ש"מת ליפול", ולטענתו המספר הרב של התלמידים שמצטופפים ליד התחנה לא נותן מענה ראוי מפני גשם ורוח, ואף גורם לחלקם לרדת לכביש, והדבר מהווה סכנה בטיחותית. לדבריו, תלמידים רבים מעדיפים לוותר על ההסעה הציבורית רק בשל התנאים בתחנה.

הורים שפנו לעיריית בתלונה בנושא טענו כי התשובה שקיבלו היתה ש"הנושא עבר לטיפול ועדת התנועה". מאחת התשובות שהגיעו מהמוקד העירוני לתושב שהתלונן עולה, לכאורה, כי התחנה הוסרה בעקבות התנגדותה של מנהלת בית הספר, היות והתחנה במקום שבו היא נמצאת הצרה את המעבר להולכי רגל ולתלמידים. הורים טוענים כי תשובה זו מוזרה ונוגדת את עמדתה של המנהלת שבשיחות איתם אמרה שהיא רואה חשיבות בתחנה האוטובוס.

הורים טוענים כי בתחנת רכבת מערב מוצבים מספר תחנות ראויות כולל מבנה סגור המגן מפני גשם ורוח, ואפשר להעביר אחד מהם שאינו בשימוש לרחוב החיל כדי שישמש את תלמידי חטיבת אלון.

בעיריית רעננה בחנו השבוע את המקום והתברר שיש קושי להציב מבנה של תחנה עם קירוי בשל המדרכה הצרה ובשל כניסת רכבים לחניון ציבור. עם זאת, בעירייה לקחו ברצינות את התלונה ויבחנו כיצד לשפר את המצב.

מעיריית רעננה נמסרבתגובה: "הנושא נבדק, כולל סיור שנערך בשטח, והוחלט להעלות את הנושא לדיון ובדיקה של וועדת התנועה הראשית".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
ארז ברט פורש מהמרוץ, חובר לודמני
ארז ברט פורש מהמרוץ, חובר לודמני
הדמיה של בית הספר יעל רום שיוקם בחורשת העמל
מבנה הקבע לבית הספר "יעל רום" יוקם בחורשת העמל
פצוע קשה בתאונה בכביש 264
מודיעין- מודל לרישוי עסקים
רפאל ששו זל. איש שכולם אהבו
תושב רמת השרון נפטר לאחר שהוכש על ידי נחש צפע
תעפיל לרבע?
נפטרה פרידה איצקוביץ מוותיקות רעננה
נפטרה פרידה איצקוביץ מוותיקות רעננה
סוכלה גניבת מאות קילוגרמים של אבוקדו