רעננה

קידום הילד ברעננה

מפגש של הוועדה העירונית לקידום מעמד הילד התקיים אמש(ראשון,3.11.19) בביה"ס הממ"ד ביל"ו ברעננה

זאב גולדשמיט 04/11/2019
בתמונה חלק ממשתתפי הפגישה: פנינה גולן, חברת המועצה ענבר הוכברג, רויטל שפירא, אודליה שיינדורף, עידית דיאמנט, ארז ברט, מאיה סווירי, אלה פלטנר, דורית פרנקל, אושרת אלמן, דורון בכר, ירדן אור-אל, דרורה כהן, וסטיב אוחנה, צילום: פרטי

וועדה העירונית לקידום מעמד הילד קיימה ביום ראשון (3.11) פגישה ב"ספריית הארבעה" שבביה"ס הממ"ד ביל"ו. מנהלת בית הספר , מיקי אדלר, סיפרה על התהליך החינוכי שעבר בית החינוך בשיתוף פעולה עם הנהגת ההורים שהוביל להקמת הספרייה על שם ארבעת הטנקיסטים מ"כוח בניה" שנהרגו במלחמת לבנון השניה.

הוועדה אירחה את מנהלת אגף החינוך ברעננה, רויטל שפירא,  שפרסה את ה"אני מאמין" שלה ביחס לחזון החינוכי – ערכי – פדגוגי לרעננה, ובעקבות כך הנוכחים דיווחו על דיון פורה ומעמיק באשר לפעולותיה העתידיות של הוועדה בכל הקשור לבניית ומימוש תוכנית האב לחינוך לרעננה.
יו"ר הוועדה, חבר המועצה ארז ברט: "אני שמח שקיימנו ישיבה מוצלחת נוספת של הוועדה ורואה בשיתוף הפעולה שאנחנו מייצרים בין נציגי הציבור, נבחרי הציבור ואנשי המנגנון העירוני את אבן היסוד להעצמת המשאב העירוני החשוב כל כך – הילדים של כולנו. לשם כך אנחנו עמלים".

עוד ברעננה
קרן שלהבת 31/10/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
זאב גולדשמיט 28/08/2019
ברוידא וברט במחנה הצופים
זאב גולדשמיט 31/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מלכלכים את מערכת הבחירות
מלכלכים את מערכת הבחירות
פרויקט שדרות היובל נכנס להילוך גבוה
פרויקט 'שדרות היובל' נכנס להילוך גבוה
משלחת אולימפיאדת הילדים
אולימפיאדת הילדים לרשויות מקומיות
מה עם ניצחון?
מה עם ניצחון?
"הגשתי תלונות ולא נעשה דבר"
מספר תאגידי המים יצומצם ל-30
כרמיאל DIGITAL
כרמיאל DIGITAL
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב