רעננה

כלבת אמסטף התנפלה על כלבה והרגה אותה

בעלת הכלבה שמתה מספרת על החוויה הטראומתית: "אני לא ישנה מאז המקרה והמראה של הכלבה שלי מתה לנגד עיניי לא עוזב אותי". כלבת האמסטף נלקחה להסגר

קרן שלהבת 07/11/2019
טאי האהובה. חייתה 14 שנה עם המשפחה, צילום: פרטי

כלבה מסוג אמסטף תקפה והרגה את טאי, כלבתה של מיטל כהן אור, בעת שהיא יצאה מפתח הבית של הוריה ברעננה. המקרה המחריד התרחש ביום שני בשעה 16:45 ברחוב פרדס משותף ברעננה. "אני לא ישנה מאז המקרה והמראה של הכלבה שלי מתה לנגד עיניי לא עוזב אותי", אומרת מיטל. לדברי מיטל, מדובר בכלבת השכן, כלבה גדולה מגזע מסוכן שבעליה לא מצליח להשתלט עלייה. "מדובר בכלבה אימתנית ששייכת לשכן של הוריי שהחצר שלו גובלת בחצר שלהם. המקרה קרה בעת שלקחתי את הבן שלי למשחק כדורגל. יצאנו מהחצר לעבר הרכב, עמדתי על המדרכה כשבני לצידי וגם הכלבה שהייתה קשורה לרצועה. עמדנו על המדרכה כדי לחצות את הכביש כשלפתע הכלבה רצה אלינו מתוך החצר של הוריי, תפסה את הכלבה שלי בצווארה ונענעה אותה בפראות מצד לצד".

מה עשיתם באותם הרגעים?

"הכל קרה תוך שניות. ניסיתי לשחרר את אחיזתה של הכלבה מכלבתי והתחלתי לצעוק. המטפל של בעלי הכלבה רץ אלינו וניסה גם הוא לשחרר אותה, ללא הצלחה. אבי ששמע את הצעקות יצא מהבית והצליח בכוח רב לשחרר את טאי שנפגעה קשה. הצוואר שלה משוסע ונזל ממנו  דם רב. לצערי, היא לא שרדה ומתה תוך 4 דקות.

 "מדובר בכלבה שאני ובעלי אימצנו לפני 14 שנים. דאגנו לה והיא הייתה חלק בלתי נפרד מהמשפחה שלנו. זה היה נורא לראות אותה מתה ככה. אחרי המקרה פנינו אני ובעלי למשטרה, שם הגשנו תלונה. פנינו לעירייה והם לקחו את הכלבה להסגר בכלבייה העירונית, שם היא תשהה למשך 10 ימים".

 "הכלבה הזו, לדברי הוריי, קופצת בתדירות גבוהה מעל הגדר שמפרידה בין החצר של הבעלים להוריי. ההורים שלי התלוננו לא פעם בפני הבעלים, אבל הוא לא מצליח להשתלט עלייה. בחצר של הוריי מותקנת מצלמת אבטחה. לאחר המקרה צפינו בהקלטות וחזינו במראות המזעזעים שוב. הבן שלי שהיה לצידי לאורך כל האירוע בטראומה. הוא לא מוכן להגיע לבקר אצל הוריי עד שיידע שהכלבה לא תשוב לשם. במחלקה הווטרינרית בקשו ממני לאסוף עדויות וראיות לכל מה שקרה. אני לא מתכוונת לשבת בשקט ומבקשת מהעירייה שתטפל בנושא ולא תאפשר לכלבה הזו לחזור אל פתח ביתנו". 

מעיריית רעננה נמסר:  "מיד עם קבלת הפנייה הגיע מפקח למקום ולקח את הכלבה להסגר. אנו בוחנים את פרטי המקרה, גובים עדויות ואוספים חומרים. אחר השלמת התחקיר תתקבל החלטה".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרשויות לא ערוכות למתקפות סייבר
הרשויות לא ערוכות למתקפות סייבר
גבר נפצע קשה בשריפה ברמת גן
שר הכלכלה נפגש עם מנכ"לית וולפסון
חשד: רוכב אופניים נהרג בתאונת "פגע וברח"
שני פצועים בתאונה בין 3 כלי רכב בירושלים
כששמעתי לראשונה את הדיסק נפעמתי מעצמי
"כששמעתי את הדיסק נפעמתי מעצמי"
דירות חדשות להשכרה ארוכת טווח ביבנה הירוקה
אוראל כהן - מתנדב מצטיין מיוחד
מתנדב מיוחד