רעננה

"אשבור לך את הפנים, תוריד את המצלמה"

תושב רעננה הואשם כי בשני מקרים שונים תקף אזרח ופקח עירוני שהעירו לו על כך שהכלבים שלו משוחררים וללא רצועה

מיכאל פרוסמושקין 07/11/2019
כלב משוחרר, צילום אילוסטרציה freepic

תושב רעננה, בן 52, הואשם בימים האחרונים בשני מקרים שונים, שאירעו בהפרש של כחודש זה מזה, ובמסגרתם תקף אזרח ופקח עירוני לאחר שהעירו לו כי הכלב/ים שלו משוחררים.

על פי כתב האישום הראשון, ב – 7 במרץ שהה הנאשם בפארק היער הקטן ברחוב לוי אשכול ברעננה עם כלביו מסוג "פיטבול" כשהם משוחררים ונמצאים ללא זמם או רצועה כדין.  או אז, פנה אליו פקח עירוני, שאל אותו מדוע כלביו משוחררים והחל לצלם אותם. בתגובה לכך, על פי טענת התביעה, איים עליו הנאשם, באומרו: "מי אתה, אפס... אשבור לך את הפנים, תוריד את המצלמה". מיד לאחר מכן רץ לכיוונו של הפקח ותקף אותו, בכך שהכה אותו לכאורה באגרופים בכתף ובזרוע.  כתוצאה מהתקיפה, נפל מכשיר ה"מסופון" של הפקח והנאשם דרך עליו וגרם לו לשריטות.  פקחים נוספים אשר נכחו במקום הרחיקו את הנאשם, אשר נכנס לרכבו כשהוא ממשיך לאיים ולקלל את הפקח, באומרו: "אתה לא יודע מי אני, אהרוג אותך בקרוב". הפקח הורה לו להמתין להגעת כוחות המשטרה למקום, אך הנאשם השיב לו כי "לא מפחד מהם", ועזב את האזור.

כתב אישום שני שהוגש נגדו מתייחס לאירוע שהתרחש ב – 9 באפריל, אז שהה תושב רעננה ברחוב בסמוך לביתו ברחוב לוי אשכול. או אז, הגיע הנאשם מגינת כלבים אשר הייתה בסמוך, כאשר עמו שני כלבים אשר רק אחד מהם קשור ברצועה. בעקבות כך, פנה אליו התושב ושאל את הנאשם מדוע הכלב לא קשור. הנאשם שאלה אותו בתגובה: "מה אכפת לך?"

בשלב זה, החליט התושב לצלם את הכלב באמצעות הטלפון הנייד שלו. בתגובה לכך, על פי טענת התביעה, הנאשם אמר לו לא לצלם אותו ותקף אותו לכאורה באגרופו בפניו. כתוצאה מהתקיפה, נפל מכשיר הטלפון של התושב ונשבר, והוא עצמו נפצע בשפתו.

בתום חקירת שני האירועים, הוגשו נגד בעל הכלבים שני כתבי אישום נפרדים בגין עבירות של תקיפה הגורמת חבלה, היזק לרכוש במזיד, איומים ותקיפת עובד ציבור. משפטו, בשני המקרים, עתיד להתחיל בחודש פברואר.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
דו קיום תרבותי בכפר סבא
טו בשבט שמח במגמת אדריכלות נוף
מבנים לא חוקיים פונו במורשה
גילו הצטיינות
דירה נשרפה כליל בהוד השרון
תופעה מחרידה בשכונת רמת הדר
כמה אחוזים מהחופים בארץ נקיים?
ובמקום השלישי...