רעננה

עובד עיריית רעננה נפטר בנסיבות טרגיות

דוד ישר ז"ל, עובד מחלקת הרכש והלוגיסטיקה, הובהל בשבוע שעבר לבית החולים, לאחר שנפגע בתאונת עבודה. הבוקר נפטר בבית החולים. הפעילה החברתית וידידת המשפחה קרי פכטר: "דוד היה צריך בקרוב לצאת לפנסיה. כולם בהלם"

זאב גולדשמיט 10/11/2019
בניין העירייה, צילום מתוך עמוד הפייסבוק של עיריית רעננה

אסון גדול פקד את רעננה והעירייה. עובד וותיק באגף הרכש והלוגיסטיקה, דוד ישר, 66, נפטר היום לפנות בוקר בבית החולים מאיר. הוא הובא לבית החולים ביום רביעי במצב בינוני בעקבות תאונת עבודה במסגרת עבודתו בעירייה, לאחר שחפץ כבד נפל עליו, והבוקר נמסר דבר פטירתו.

הפעילה החברתית, קרי פכטר, ידידת המשפחה שמכירה היטב את דוד ישר ז"ל, סיפרה: "דוד עובד במחלקת הרכש והלוגיסטיקה בנגריה. נפלו עליו לוחות עץ, נשברו לו הצלעות, והוא לא יכול היה לנשום. שלושה ימים הוא היה בטיפול נמרץ, והבוקר בשעה 4:30 הוא נפטר".

עוד הוסיפה הפעילה החברתית פכטר: "דודו ישר אדם צנוע, איש טוב ומסור לעבודה ולמשפחתו. היה צריך או טו טו לצאת לפנסיה. כל השכונה בהלם, וגם בעירייה בהלם. אשתו היא חברת ילדות, גדלנו יחד ברסקו. הם נשואים הרבה שנים, יש להם שלושה ילדים ומנכדים. לא נתפס מה שקרה".

פכטר סיפרה שהעובדים במחלקה שבה עבד התקשו לקבל את האסון הנורא, ועובדות סוציאליות הגיעו כדי לתמוך ולהרגיע.

מבית החולים מאיר נמסר בתגובה: "המטופל אושפז בעקבות חבלה. היה יציב לאורך ימי האשפוז עד החמרה פתאומית בלילה. על אף ניסיונות ההחייאה המאומצים, החולה נפטר".

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מופעי יום העצמאות יעברו לפארק
שינויים בהליך הנחיתות מעל מודיעין
מחכים לספירת כל הקולות
חשד: ביצע בירות מין בעשרות קטינות
קיימות ישראלית בקונגו
שלט חוצות הוצת בהרצליה
שלט חוצות הוצת בהרצליה
שדרוג מגרשי ספורט והצבת מתקני כושר ברחבי העיר
בראשון לציון מעודדים אורח חיים בריא
פותחים שנה בתנועת מחנות העולים