רעננה

רעננה עילית

קבוצת הכדורגל בני רעננה, המשחקת בליגה ג', מובילה את טבלת מחוז שרון ובשורותיה משחקים מספר שחקני עבר עם ניסיון בליגות הבכירות

זאב גולדשמיט 12/11/2019
קבוצת בני רעננה. מקום ראשון בטבלה, צילום: פרטי

לרעננה יש קבוצת כדורגל שנאבקת בצמרת. מבט על טבלת ליגה ג' (מחוז השרון) מגלה שבני רעננה, בהדרכת אלי צורף, צועדת בראש הטבלה עם 21 נקודות משמונה משחקים.                                          

ביום שישי בני רעננה הביסה את מ.ס נתניה 0:4 כשרשימת הכובשים כוללת את: דוס סנטוס, אלון נגאר, רועי גולסה ומאצ' מצליח. מתחילת העונה בני רעננה השיגה שבעה ניצחונות וספגה הפסד אחד. היא כבשה 29 שערים, ממוצע כיבושים של כשלושה שערים וחצי למשחק. בין השחקנים שבחרו לשחק בבני רעננה אפשר למצוא את אופיר חלוואני, ששיחק בליגת העל במדי מכבי נתניה וזכה בגביע המדינה עם הפועל ר"ג, דוס סנטוס ואבי סנדור ששיחקו בהפועל רעננה. אחד השחקנים הבולטים העונה הוא שובל צרפתי (33), ששיחק בבית"ר כפר סבא ובהפועל הוד השרון, עם שתיהן העפיל לליגה א'.                

צרפתי סבור שעל בני רעננה עוברת עונה חווייתית: "סוד ההצלחה שלנו הוא שאצלנו משחקים כדורגל מאהבה, שחקנים לא מקבלים שכר, אנחנו מתנהלים כמו משפחה ואין לחץ. אנחנו סוחפים את עצמנו לבד, הקבוצה מאוד מגובשת, יוצאים לארוחות, מבלים מחוץ לאימון".

מה מביא אותך לשחק בליגה ג'?

"אני בא להנות. הייתי יכול לשחק בליגה גבוהה יותר, אבל אין לי הרבה זמן לאימונים ואני כבר לא בגיל שאעשה קריירה. בבני רעננה אני מתאמן פעמיים בשבוע, אני נהנה מהרגע, ומקווה שזה לא יגמר לעולם".

אתם מובילים את הליגה. בני רעננה תעלה לליגה ב"?

"אנחנו לא חושבים על זה וגם לא סימנו מטרה לעלות ליגה. אנחנו מקווים שההצלחה תימשך, נהנים להביט בטבלה ולראות את עצמנו מעל כולם. מקום ראשון יוצר אווירה טובה וסביבה טובה להתאמן".

שובל צרפתי הוא גם בנו של צביקה צרפתי, מי שכיהן כראש העיר כפר סבא לפני היבחרו של ראש העירייה הנוכחי רפי סער.

שובל, האם אבא מגיע לראות אותך המשחקים?

"היו תקופות שאבא בא למשחקים, היום פחות. אבא מאוד אוהב כדורגל, אבל יש לו את העיסוקים שלו".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
פועל נהרג לאחר שנפל מגובה 5 קומות
עבודות בצומת רעננה
קבוצת נערים ב הפועל רעננה כדורגל
לזיכרו של שניאור
"רחשי לב" מצדיעים לבנות השירות
אישום: תקף קשיש וגרם לו לחבלות
רוכב אופניים חשמליים נפצע אנוש בתל אביב
תב"ע ראשונה לפינוי בינוי אושרה בשכונת נווה עופר
ילדי תכנית הטייסת  במגדל העמק
ילדי 'הטייסת' מצדיעים לרונה רמון ז"ל