רעננה

שבע בום

קבוצת הנוער של הפועל רעננה מפציצה שביעייה לרשתה של הפועל באר שבע ומשפרת את מיקומה בטבלה. המאמן יוסי ג'נח מרוצה ומסתכל קדימה

זאב גולדשמיט 13/11/2019
יוסי ג'נח. לא ציפינו לניצחון כזה, צילום: פרטי

בעוד הבוגרים של הפועל רעננה בנפילה, קבוצת הנוער במגמת עליה. רק לפני כחודש הפועל רעננה החליפה מאמן בקבוצת הנוער (יוסי ג'נח במקום זהר קמינסקי) לנוכח פתיחת עונה לא טובה, אבל הדברים התחברו לאט, עד השבוע. קבוצת הנוער של הפועל רעננה התפוצצה על הפועל באר שבע והביסה אותה בתוצאה הלא שגרתית 0:7.                                                                                                

 רועי לוי כבש בפנדל כבר בדקה הראשונה, וגולן בני העלה ל- 0:2 בדקה השמינית. עד לסיום המחצית רעננה הוסיפה עוד שני שערים מרגלי איתי קצב וגולן בני, שהשלים צמד שערים פרטי. במחצית השניה רעננה המשיכה ללחוץ על השער של באר שבע וכבשה שלושה שערים נוספים מרגלי איתי קצב (סיים עם צמד), יובל שחורי ושער עצמי. בעקבות הניצחון הפועל רעננה התקדמה למקום השמיני בליגת העל עם 11 נקודות.
כאמור, לפני כחודש יוסי ג'אנח מונה לתפקיד מאמן קבוצת הנוער.

ג'נח היה שחקן במכבי חיפה, מהכישרונות הצעירים שבנו שיתקדם רחוק, אבל פציעה קשה קטעה לו את הקריירה. בהמשך חזר לשחק בהפועל חיפה. בעונה שעברה הדריך את קבוצת נערים א' של מכבי חיפה והצעיד אותה לזכיה בגביע המדינה. כבר אז רעננה התעניינה בו, אבל הדברים התגלגלו כך שהוא פתח את העונה כמאמן קבוצת הנוער של הפועל חדרה, אבל בעקבות התוצאות וההתנהלות במועדון שני הצדדים בחרו להיפרד. ג'נח לא נשאר מובטל, וההצעה מרעננה לא איחרה לבוא.                                                                              

יוסי ג'נח: "באנו למשחק נגד באר שבע במטרה לנצח, אבל באמת שלא בנינו על שבע אפס. כשאתה נמצא בתחתית ומתמודד נגד קבוצה טובה עם צוות מקצועי רחב, זה לא ניצחון יוקרתי אלא ניצחון משמעותי שאיפשר לנו להתרחק מהתחתית. מאז שהגעתי צברנו שבע נקודות בארבעה משחקים, שזה מאזן טוב".

יוסי, שבוע קודם הפסדתם לטוברוק. מה השתנה?

"ההפסד בטוברוק משער של השניות האחרונות העיק עלי. העברתי מסר לשחקנים שלא יהיו נאיבים ושיהיו חזקים במחשבה. השינוי השבוע היה במחויבות בהגנה. שחקנים עבדו קשה מאוד בשבוע הזה. נגד באר שבע שיחקנו כמו עניים שרעבים לניצחון, והשחקנים טרפו את המגרש ולא הניחו ליריבה. בארבע אפס התיישבתי בספסל ונהניתי שהשחקנים מצליחים ליישם את מה שעשינו באימונים. השבוע אשב עם הצוות שלי, תמיר כהן ושי מיימון, ויחד נחליט איזו מגמה הולכים עכשיו. יש להפועל רעננה קבוצת נוער טובה, וכל שהיה צריך זה להחזיר להם את האמונה בעצמם".

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 05/12/2019
זאב גולדשמיט 27/11/2019
זאב גולדשמיט 20/11/2019
זאב גולדשמיט 12/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
ירידה בהיקף הנסיעה בחופים
ירידה בהיקף הנסיעה בחופים
160 קייטנות בחופש הגדול
160 קייטנות בחופש הגדול
דורה , כרגע במקום הראשון בטבלה
ליגת העל של איגוד הכדורשת סגרה השבוע את סבב משחקים א'.
המלצות בריאותיות לקראת פתיחת שנת הלימודים
דירות חדשות להשכרה ארוכת טווח ביבנה הירוקה
חשד: סחט באיומים אמו של שותפו לתיק פלילי
נקבע מותם של שני פצועים בירי בברקן
נקבע מותם של שני פצועים בפיגוע בברקן
יור המועצה הדתית בהוד השרון, אבי בולשטיין
נתוני המועצה הדתית בהוד השרון נחשפים