רעננה

תרומת שיער לחולי סרטן

תלמידות אמי"ת רננים תרמו שיער לזכרה של חברתן רנה שנרב ז"ל

זאב גולדשמיט 18/11/2019
תהל נורליאן תלמידת כתה יב צילום: אמי"ת רננים

עשרות תלמידות ביה"ס אמי"ת רננים תרמו בשבוע שעבר את שיערן למען הכנת פאות לחולי סרטן. האירוע התקיים במסגרת הפנינג שיזמו בנות השירות הלאומי בבית החינוך לזכרה של חברתן רנה שנרב ז"ל, שנרצחה בפיגוע במעיין דני בחודש אוגוסט האחרון. בפיגוע גם נפצעו אביה ואחיה של רנה.

בנות השירות הלאומי בבית החינוך, הודיה רוזנפלד ועפרה בן שחר, חברותיה של רנה ז"ל , סיפרו לתלמידות בית הספר כי רנה הספיקה לתרום בחייה שבע פעמים שיער לעמותת 'זכרון מנחם'. התלמידות החליטו ללכת בעקבותיה ולתרום שער לזכרה.

בהפנינג מרגש שנערך השבוע בבית החינוך נאספו כשלושים תרומות שער מתלמידות ומחנכות כשהתלמידות עודדו את התורמות והחמיאו להן על התסרוקות הקצרות והחדשות, אותן העניקו לבנות בהתנדבות מלאה מעצבות השיער בתיה וולף ושפרה פרחי .

ענאל כלפון, תלמידת כתה ט', הסבירה מדוע בחרה לתרום את שיערה: "היה לי שיער מאוד ארוך והחלטתי שהגיע הזמן להסתפר. שמעתי על מבצע תרומת השיער וחשבתי שאם יש הזדמנות לעשות משהו טוב שתורם לאחרים, זו הדרך. התרגשתי גם לגזור את השיער וגם לדעת שזה ישמח ילדה שאין לה."

מנהלת אמי"ת רננים, עפרה פאר,  ברכה את התלמידות ובנות השירות על היוזמה: "אנו גאים בתלמידות שבחרו להנציח את זכרה של רנה ז"ל שהיתה כולה חסד- במבצע של חסד, הוכיחו כי  נתינה לזולת מעצימה את הנותנת."

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 11/12/2019
זאב גולדשמיט 03/12/2019
זאב גולדשמיט זאב גולדשמיט 28/11/2019
זאב גולדשמיט 20/11/2019
זאב גולדשמיט 11/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פועל נפל מפיגום בחמי יואב - מצבו בינוני
פועל נפל מפיגום בחמי יואב - מצבו בינוני
חשד: ביצע עבירות מין בקטין
גידלו סמים מסוג קנאביס
חשד: שני אחים מרעננה גידלו מאות שתילי סם
עמותת ביה"ס "תמר" עתרה נ' העירייה
מרחב למידה חדשני
פועל נפצע קשה במפעל בראשון לציון
תערוכת ציירים צעירים תפתח בעופר לב חדרה
"מגלים עולמות"
רב קו
בקרוב תוכלו להטעין את הרב קו באמצעות מכשירי אייפון