רעננה

אישום: מטפל של קשיש ביצע מעשים מגונים בקטינות

רופא מאוזבקיסטן, שעבד כמטפל של קשיש ברעננה, הואשם במעשים מגונים בנינות של הקשיש

מיכאל פרוסמושקין 21/11/2019
צילום אילוסטרציה freepic

עובד זר, רופא במקצועו אשר התגורר ברעננה, הואשם ביום רביעי השבוע במעשים מגונים בקטינות.

על פי כתב האישום, הנאשם שהינו עובד זר מאוזבקיסטן, טיפל בקשיש ברעננה והתגורר עמו יחד בדירה בעיר. מהחקירה עולה כי את העבירות המיוחסות לו הוא ביצע כלפי קטינות שהינן נינות של הקשיש והן בנות חמש, שש ושבע.

הפרקליטות טוענת כי ב – 9 בנובמבר, בשעות הערב, בעת ששהה הנאשם יחד עם הקטינות בבית, היו הקטינות יחד עמו בחדרו כשדלת החדר הייתה סגורה, עוד שהקשיש ובני משפחה אחרים של הקטינות היו בחדרים אחרים ובחצר הבית.

מהחקירה עולה כי באותה עת חשף הנאשם בפני הקטינות את איבר מינו וביקש מהן לגעת באיבר מינו, אך הם סירבו.  בהמשך, כך על פי כתב האישום, כאשר איבר מינו עודנו חשוף בפניהן, דגדג הנאשם באמצעות אצבעותיו את הקטינות מעל מגדיהן, בכך שדגדג אחת מהן באזור הבטן ובפלג גוף עליון ואת שתי האחרות בגופן ובאזור איבר המין.  על פי הפרקליטות, הנאשם חדל במעשיו כאשר אביהם של שתיים מהקטינות נכנס לחדר.

כתב האישום נגד הנאשם מתבסס על חקירות ילדים שנערכו לשלושת הקטינות ועדויות של הוריהן של הקטינות אשר סיפרו להורים על הדברים מיד לאחר התרחשותם. הנאשם עצמו אישר בחקירתו כי הסתגר בחדר עם הקטינות ודגדג אותן אך שלל כי חשף את איבר מינו בפניהן או כי ביקש מהן לגעת באיבר מינו. לאחר מעצרו של האיש, הגיע קונסול אוזבקיסטן לבקר את החשוד ולשוחח עמו.

עו"ד קטי צווטקוב, המייצגת את הנאשם מטעם הסנגוריה הציבורית, מסרה בתגובה: "התלונה במקורה הייתה רחבה יותר והצטמצמה כבר במועד מוקדם זה. הנאשם טוען לחפותו המוחלטת. מדובר באדם שהוא רופא בארץ מוצאו והגיע לישראל בשל מצב כלכלי קשה שם. טיפל בקשיש במשך יותר משנה והיה בקשר תקין וחיובי עם הקשיש ובני משפחתו".

עוד ברעננה
מיכאל פרוסמושקין 06/12/2019
מיכאל פרוסמושקין 02/12/2019
זאב גולדשמיט 24/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
שקוף שזה סקווש
עתיד ירוק יותר
ניצחון לאומי
תחלואת חצבת בערי השרון
גבר נהרג מירי בקרית טבעון
על סף פיצוץ
המשטרה תפסה 1,800 כדורי אקסטזי
פסטיבל אמנות רחוב ברמת השרון
אירועי "ארט תות אלון"- פסטיבל אמנות רחוב ברמת השרון