רעננה

אבנר יאור התפטר במפתיע מעירוני רעננה

אחרי שלושה הפסדים רצופים, המאמן אבנר יאור הודיע במפתיע על התפטרותו. בעונה שעברה הוביל את רעננה לחצי גמר הפלייאוף. יאור: "סיימתי בשל מחוייבויות משפחתיות ואישיות, איני יכול לתת 100 אחוז מעצמי". הנהלת המועדון מחפשת מחליף, ברק פלג אחד המועמדים. שינוי גם בעמדת הזר: גילברט בראון (גליל עליון) הצטרף, וונדל מקינס שוחרר

זאב גולדשמיט 22/11/2019
אבנר יאור, התפטר במפתיע, צילום: פרטי

מאמן הכדורסל אבנר יאור התפטר במפתיע ממכבי עירוני יובלים רעננה. יאור הודיע להנהלה על רצונו לעזוב כבר לפני מספר ימים, כפי הנראה בלי קשר לתוצאות של הקבוצה העונה.

יאור, שבעונה שעברה הצעיד את רעננה לחצי גמר הפלייאוף של הליגה הלאומית ועוד קודם הוביל את רעננה למקום הראשון בעונה הסדירה, פתח את העונה הנוכחית עם ניצחון אחד ושלושה הפסדים רצופים. רעננה נמצאת במקום ה-13 (לפני אחרון) עם חמש נקודות מארבעה משחקים.

בהודעת המועדון מכבי עירוני רעננה נאמר:  "אבנר יאור ביקש לסיים את עבודתו בעירוני יובלים רעננה מסיבות אישיות. בהנהלה כיבדו את בקשתו לאחר עבודה משותפת של קצת יותר מעונה. יובהר כי ההחלטה לא קשורה לתוצאות האחרונות ובמועדון היו מאד מרוצים מעבודתו של יאור".

אבנר יאור הסביר את החלטתו להתפטר בסיבות אישיות. "לפני כשבוע הודעתי שעליי לסיים תפקידי בשל מחובויות משפחתיות ואישיות. מזה תקופה נוצר מצב שבו איני יכול לתת 100% מעצמי ומשכך החלטתי שלא להמשיך באימון הקבוצה. אנשי ההנהלה בראשות היו"ר ערן טסל היו"ר ורון נווה אשר אמון על הצד המקצועי הבינו את העניין ונענו לבקשתי. הבוקר שוחחתי גם עם השחקנים ושאר אנשי הצוות ועדכנתי אותם בעניין.

"חשוב לי להודות לכל מי שהיתה לי הזכות לעבוד איתו במהלך התקופה בה אימנתי במועדון ולציין שזהו אחד המקומות הטובים ביותר בהם עבדתי. יחד הגענו להישגים ולתוצאות קבוצתיות מרשימות, טיפוח שחקנים וקידומם לרמות הבאות. תודה מקרב לב ובהצלחה בהמשך".

בנוסף, רעננה שיחררה  את וונדל מקינס, שהגיע כמחליף זמני לטיילר ויידמן הפצוע, והחתימה במקומו את גילברט בראון (32, 1.98 מ'), ששוחרר מהפועל גליל עליון.

ההודעה של יאור תפסה את מכבי רעננה מופתעת במידה מסוימת, וכעת יחפשו מחליף. אחד המועמדים הוא ברק פלג, שאימן בעבר ברעננה, אבל במועדון בודקים אופציות נוספות.

ביום שלישי מכבי רעננה תתמודד בליגה נגד מכבי קריית מוצקין. אם הקבוצה לא תמצא עד אז מאמן אחר, מי שינהל את המשחק הוא עדיאל שטיבי, עוזר המאמן.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
לא נכה, לא חונה
השתמשו באתר היכרויות לשדוד גברים
חתמו על הסכם עם העובדים
נפתחה סדרת הקורסים והסדנאות ביד לבנים רעננה
המסמר שעושה את ההבדל..
המסמר שעושה את ההבדל
החלו העבודות להקמת אצטדיון חדש בצפת
צפת בדרך לאיצטדיון חדש
מצרכים שחובה בכל מטבח בריא
4 מצרכים שחובה בכל מטבח בריא
נבחרת הנערות של חטב חשמונאים בבת ים
בת ים מובילה במתמטיקה