שדרות

נעצר חשוד בהתפרצויות לעסקים

גבר נעצר בחשד כי נהג לפרוץ לבתי עסק בשדרות תוך שהוא נמלט מהזירות דרך מעבר על גגות המבנים. במהלך סריקות אחריו מעד לוחם משטרה שסרק אחריו מגג אחד העסקים ונפגע באורח קל

מיכאל פרוסמושקין 22/07/2018
נעצר חשוד בהתפרצויות לעסקים
מעצרו הוארך (צילום: iclipart)

תגובה מהירה של כוחות משטרה בסוף שבוע בעיר שדרות, הביאה למעצרו של חשוד (43) במספר רב של התפרצויות לעסקים שונים. על פי החשד, נהג החשוד לעבור בין עסקים ולהימלט מהזירה תוך מעבר על גגות המבנים. 

כוחות משטרה רבים עסקו בסוף השבוע האחרון בעיר שדרות ובסמוך לה בפעילות ממוקדת כנגד עבירת התפרצויות לעסקים ועבירת רכוש הפוגעת רבות בביטחונו, נכסיו ורכושו של אזרח שומר החוק. במהלך ליל שישי התקבל דיווח במשטרה ממוקד חברת האבטחה של אחד העסקים הממוקמים באזור התעשייה בשדרות על רעשים בגג העסק. כוחות גלויים וסמויים שעסקו בפעילות במקום, הגיעו והחלו בסריקות אחר חשוד במעשה ובמקביל כוחות נוספים ביצעו סגירה של גזרת אזור התעשייה על מנת למנוע את הימלטותו של חשוד זה. צוות לוחמי יחידת "יואב", שסייע בידי שוטרי ובלשי תחנת המשטרה בשדרות לאתר את החשוד, החל בסריקת גג אחד העסקים. במהלך הסריקה מעד אחד הלוחמים מהגג בגובה מספר מטרים ונחבל כתוצאה מכך. הוא פונה לטיפול רפואי בבית החולים לאחר שעמיתיו פרצו את קיר העסק בכדי לאפשר לצוותי הרפואה להגיע אליו ולהגיש לו סיוע רפואי ראשוני. 

בהמשך לסריקות הבחינו הכוחות בחשוד לבוש בגדים כהים, כפפות שחורות ועל פניו כיסוי כהה וזה החל נמלט מפניהם עד שנתפס בתום מרדף קצר אחריו ונכבל. הוא הועבר אל תחנת המשטרה לחקירה -  שם חבל בעצמו תוך שהשתולל. בסיום חקירתו, בה מסר את גרסתו, נכלא ומעצרו הוארך, כאמור, בבית המשפט בשלושה ימים, עד יום שני הקרוב. 

עוד בשדרות
חשבנו שיעניין אותך גם...
רשות הכינרת ומועצה אזורית הגליל העליון יתגברו את האכיפה בחופי הכינרת בחג הפסח
תוגבר האכיפה בפסח על עברייני רעש, זיהום ותעבורה
הפסד כפול
בנודיס , הכיוון החוצה
אופיר חיים החליף את בנודיס
אישום: נהג שיכור ברכב לא שלו ונמלט מהמשטרה
70 מחנכים מאוסטרליה ביקרו בביה"ס אלכסנדר מוס בהוד השרון
זוכרים את דולב
ניתוחים יחודיים לשחזור אוזניים בילדים
למען חיוך של ילד - מאוזן לאוזן
עובדי עיריית הרצליה בטיול בבאר שבע
עובדי עיריית הרצליה מטיילים בבירת הנגב