שדרות

'מכללת ספיר היא בית'

ד"ר מוטי גיגי מונה לראש המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספיר

כתב לוקאל 05/08/2018
ד"ר מוטי גיגי (צילום: יח"צ)

ד"ר מוטי גיגי (44), ששימש ב-3 השנים האחרונות כיועץ האקדמי של המחלקה לתקשורת ובמשך 7 שנים כיו"ר ארגון הסגל האקדמי, נכנס לתפקידו החדש כראש המחלקה לתקשורת במכללת ספיר ויחליף את ד"ר אורלי סוקר שכיהנה בתפקיד כ-4 שנים.

בתקופתה הובילה ד"ר סוקר את הקמת המסלול לעיתונות דיגיטלית ויצירת פודקאסטים, קבלת ההסמכה הקבועה למתן תואר ראשון בתקשורת, ייזום פרויקט 'רדיו פוקוס' בשיתוף השב"ס וגם שמרה בהצלחה על יציבות מספר הנרשמים בכל שנה, בעוד במכללות ואוניברסיטאות אחרות נרשמה ירידה בכמות הנרשמים. ד"ר סוקר על מינויו של ד"ר גיגי: "אני חושבת שמוטי הוא בדיוק האדם הנכון שיריץ את המחלקה להישגים חדשים ואני מאחלת לו הצלחה רבה בהמשך הדרך".

לד"ר גיגי תואר ראשון במדעי ההתנהגות וכלכלה מאוניברסיטת בן גוריון בשיתוף מכללת ספיר, תואר שני בסוציולוגיה מאוניברסיטת תל אביב, תואר דוקטור בסוציולוגיה מאוניברסיטת בן גוריון ופוסט דוקטורט במחלקה ללימודי ישראל מאוניברסיטת ניו-יורק (NYU). ד״ר גיגי הוא גם בוגר מנדל למנהיגות חינוכית, בוגר קורס אל״כא למנכל״י עמותות, גוונים ישראלי של הפדרציה של סן פרנסיסקו. ד״ר גיגי פעיל בכמה עמותות, סינמטק שדרות ופורום דוב לאוטמן. כמו כן הוא תושב הדרום מאז ילדותו, החל את דרכו האקדמית כסטודנט במכללה האקדמית ספיר, בשנת 2001 החל לעבוד כמתרגל במכללה, ב- 2007 נכנס לסגל המרצים ומשנת 2011 משמש כחלק מהסגל הבכיר.

בין עבודותיו הבולטות ד״ר גיגי - מחקר היסטורי על הקשר בין עיירות פיתוח וקיבוצים 1950-2012 ומחקר על צעירים ואיך הם מיוצגים בתקשורת - מחקר שמומן על ידי אונסקו.

גיגי: "מכללת ספיר היא בית מאז שנכנסתי לאקדמיה. גדלתי במכללה ואני גאה לקבל על עצמי את תפקיד ראש המחלקה לתקשורת. נמשיך לשמור על איכות המחלקה ועל טיפוח מצוינות וחדשנות, כל זאת על מנת לשלול כל אפשרות לפער בין יכולות המצוינות האקדמית של ספיר ובין האוניברסיטאות בישראל.

עוד בשדרות
תמי מאור 19/11/2018
אתר לוקאל 11/11/2018
אתר לוקאל 05/11/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
פרופ משה פיליפ
פורמולה ייחודית יכולה לשפר ולהאיץ גדילה בקרב מתבגרים?
יעל אדמי , נארימן מדאח , גולי סיטקוב
הדרך לשלום עוברת דרך המטבח
רחוב הנגב , דרישה לפסי האטה
סכנה ברחוב הנגב בהוד השרון
מאי דיין. חוזרת לקדנציה שניה בקבוצה
בנות הרצליה מתחזקת בשתי ישראליות
גנץ בכפר הירוק
האיש הירוק
סוגרים את הקיץ בתאטרון
אופנוען נפצע בתאונה בהוד השרון
גני הילדים החדשים והאנטנות הסמוכות. ההורים זועמים
להסיר את האנטנות הסלולאריות