שדרות

"יחד נביא את שדרות לגבהים חדשים"

אלון דוידי, ראש עיריית שדרות, פתח את מטה הבחירות שלו לקראת הבחירות לרשויות המקומיות שיתקיימו ב-30 באוקטובר

כתב לוקאל 21/08/2018
אלון דוידי בפתיחת המטה (צילום: טל אביטן)

יותר מ-700 פעילים הגיעו (שני) לפתיחת מטה הבחירות של ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, אשר נערך בסניף "הליכוד" בעיר.

"נמשיך לעשות הכי טוב לתושבי שדרות", אמר דוידי באירוע. "כשהגעתי בפעם הראשונה לבניין העירייה לא האמנתי שנצליח להגיע לאן שהגענו. לפני 5 שנים לקחתי על עצמי שכל יהודי בעולם ידע שהעיר שלנו הופכת מעיר שורדת – לעיר מתפתחת. שדרות היא היום העיר המובילה בדרום, ואנשים באים כדי ללמוד ממנה".

"לא ננוח על זרי הדפנה", הבטיח דוידי, "נמשיך להשקיע כדי שהילדים שלנו ילמדו וירוויחו את מה שאנחנו לא עשינו. ביחד נשטוף את העיר באהבה, תושבי שדרות הם האליטה של מדינת ישראל. אני מבטיח לכולכם שבקואליציה שנרכיב יהיו לצדי רק חברי מועצה שאהבת חינם בלבם".

"אנחנו יוצאים היום למסע מיוחד במינו, מסע של אהבה וחיבוק", חתם דוידי. "המטרה שלנו היא לנצח מלמעלה מ-80%, וביחד נביא את שדרות לגבהים חדשים.  ב-3 בספטמבר נקיים הרמת כוסית לכל תושבי שדרות. הרשימה שלנו תהיה הכי גדולה במועצת העיר, ואנחנו הולכים לנצח את הניצחון הגדול בתולדותיה".

סגניתו של דוידי, יהודית אוליאל, הוסיפה כי, "לפני 5 שנים שדרות הלכה אחורה אבל עכשיו אף אחד כבר לא זוכר את זה. הישגי השלטון ניכרים בכל פינה, הפכנו מעיר שוליים לעיר שוקקת חיים. צוות נפלא לא מחליפים, ונמשיך לעשות הכל כדי להבטיח את עתיד הילדים שלנו".

סגן ראש העירייה, אלעד קלימי, הזכיר כי, "לפני 5 שנים אלון הבטיח המון דברים, וחשבנו שאם יקיים רק חצי - דיינו. היום אנחנו רואים שהוא קיים פי 2 - בחינוך, בתרבות, בגני השעשועים, בחוגים לגמלאים ולילדים ועוד. תנו לנו את הכוח להמשיך עוד 5 שנים. אתם הפעילים שבזכותם נביא את הניצחון ב-30 באוקטובר".


עוד בשדרות
חשבנו שיעניין אותך גם...
אומרים תודה לאנשי החינוך
משה פרץ פתח גלידרייה ברחובות
איזה זמר פתח גלידרייה ברחובות?
קשיש טבע למוות בגבעת אולגה
העלמת מס בפיצרייה בגוש דן
העלמת מס בפיצרייה בגוש דן
בכס מחפשים את האפיקומן בפארק העירוני
בכ"ס מחפשים את האפיקומן בפארק העירוני
ערימות אשפה ברחוב איינשטיין
"הרחובות נראים כמו מזבלה אחת גדולה"
מערך החירום בסורוקה
בסורוקה התקיים לראשונה תרגיל המדמה תרחיש קיצוני של מצב מלחמה
מכוונת לצמרת