שדרות

מחבקים את שדרות

בעקבות החלטת הממשלה שהוביל השר דרעי, המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל והרשות לפיתוח הנגב קיימו אירוע סוף הקיץ לאלפי תושבי שדרות בהשתתפות עומר אדם ועידן עמדי

כתב לוקאל 28/08/2018
עידן עמדי במופע סוף הקיץ בשדרות (צילום: אדי ישראל)

​​​​​​​​ אלפים השתתפו אמש (יום ב׳) באירוע "סגירת הקיץ" של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל והרשות לפיתוח הנגב בגן החמישה בשדרות. בארוע הופיעו הזמרים עומר אדם ועידן עמדי וכן המופע לילדים "חברים בכל מיני צבעים" של שרי&ברי ממנו נהנו אלפי ילדים. הכרטיסים לשלל המופעים ניתנו לתושבי שדרות והעוטף ללא עלות. המופעים נערכו במסגרת החלטת הממשלה שהוביל השר דרעי לחיזוק עוטף עזה ושדרות. בין המופעים עלה השר דרעי לבמה לשאת דברים ולחזק את תושבי העוטף והזמין את עומר אדם לבמה לפתיחת המופע המרכזי.

השר לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל ושר הפנים אריה דרעי: "מגיע לכם גם ליהנות ואני מאושר לראות אתכם שמחים וחוגגים כמו כל תושבי הארץ. הנחתי את המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל להזדרז ולתקן את החלטת הממשלה 2017 מדובר ב 2 מיליון שקלים שמוקצים על ידי המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל לרשויות המקומיות בעוטף עזה לטובת אירועי תרבות. בשבועות האחרונים קיימנו מגוון ימי ההפוגה ואירועי תרבות, כך שתוכלו ליהנות מימי הפוגה ואירועי תרבות כבר במהלך הקיץ ובתקופה הקשה שעברה עליכם. זו חובתנו עבורכם התושבים, הילדים ובני הנוער, שמתמודדים עם גל טרור באופן מעורר הערכה".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: ״כמידי שנה גם השנה הבאנו לתושבינו את האמנים הטובים ביותר לפסטיבל Live שדרות ואני שמח על שיתוף הפעולה המוצלח עם המשרד לפיתוח הנגב והגליל, בראשות השר אריה דרעי, והרשות לפיתוח הנגב בראשות משה מור יוסף ומודה להם על כך. נמשיך להשקיע בתחום התרבות גם במהלך שאר ימי השנה וניפגש בחול המועד סוכות בפסטיבל 'סוכה למחשבה'".

 


 

 

עוד בשדרות
תמי מאור 19/11/2018
אתר לוקאל 11/11/2018
אתר לוקאל 05/11/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
למעלה מ – 1,700 ילדים נפגעו בשנת 2018 בתאונות דרכים כשנוסעו ברכב
  גם אם קשה לפעמים, אסור לוותר על החלומות
"אסור לוותר על החלומות"
תנו לקרוא בשקט
תלמידי בתי הספר היסודיים של הוד השרון במופע שרים יגאל בשן
צ'אנס קיד 2019 בהוד השרון
צפי לעומסי תנועה בבני ברק אחה"צ (שני)
חשד: הצית אופנוע על רקע סכסוך
עד כמה מרוצים הסטודנטים באקדמית נתניה?
חנוכה במושבה