שדרות

מחבקים את שדרות

בעקבות החלטת הממשלה שהוביל השר דרעי, המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל והרשות לפיתוח הנגב קיימו אירוע סוף הקיץ לאלפי תושבי שדרות בהשתתפות עומר אדם ועידן עמדי

כתב לוקאל 28/08/2018
עידן עמדי במופע סוף הקיץ בשדרות (צילום: אדי ישראל)

​​​​​​​​ אלפים השתתפו אמש (יום ב׳) באירוע "סגירת הקיץ" של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל והרשות לפיתוח הנגב בגן החמישה בשדרות. בארוע הופיעו הזמרים עומר אדם ועידן עמדי וכן המופע לילדים "חברים בכל מיני צבעים" של שרי&ברי ממנו נהנו אלפי ילדים. הכרטיסים לשלל המופעים ניתנו לתושבי שדרות והעוטף ללא עלות. המופעים נערכו במסגרת החלטת הממשלה שהוביל השר דרעי לחיזוק עוטף עזה ושדרות. בין המופעים עלה השר דרעי לבמה לשאת דברים ולחזק את תושבי העוטף והזמין את עומר אדם לבמה לפתיחת המופע המרכזי.

השר לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל ושר הפנים אריה דרעי: "מגיע לכם גם ליהנות ואני מאושר לראות אתכם שמחים וחוגגים כמו כל תושבי הארץ. הנחתי את המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל להזדרז ולתקן את החלטת הממשלה 2017 מדובר ב 2 מיליון שקלים שמוקצים על ידי המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל לרשויות המקומיות בעוטף עזה לטובת אירועי תרבות. בשבועות האחרונים קיימנו מגוון ימי ההפוגה ואירועי תרבות, כך שתוכלו ליהנות מימי הפוגה ואירועי תרבות כבר במהלך הקיץ ובתקופה הקשה שעברה עליכם. זו חובתנו עבורכם התושבים, הילדים ובני הנוער, שמתמודדים עם גל טרור באופן מעורר הערכה".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: ״כמידי שנה גם השנה הבאנו לתושבינו את האמנים הטובים ביותר לפסטיבל Live שדרות ואני שמח על שיתוף הפעולה המוצלח עם המשרד לפיתוח הנגב והגליל, בראשות השר אריה דרעי, והרשות לפיתוח הנגב בראשות משה מור יוסף ומודה להם על כך. נמשיך להשקיע בתחום התרבות גם במהלך שאר ימי השנה וניפגש בחול המועד סוכות בפסטיבל 'סוכה למחשבה'".

 


 

 

עוד בשדרות
תמי מאור 19/11/2018
אתר לוקאל 11/11/2018
אתר לוקאל 05/11/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
רצות ביחד
תמי חיו. אני אוהבת להיות פעילה
יש לנו אחות
אות הוקרה לפרופ' טור כספא
זוהר אוריה ,  אופטימית וחדורת מוטיבציה
המאמי של הוד השרון
שטח הגינה הציבורית במתחם זרובבל. מתי יחלו העבודות?
מדוע מתעכבת הקמת הגינה הציבורית במתחם זרובבל?
בחירות בכפ"ס: הוגשה תלונה במשטרה
עלייה בנסיונות להברחת בשר משטחי הרשות
עלייה בנסיונות להברחת בשר מהרשות
חשד: ביצעה מעשים מגונים בחניכים מפנימייה בה עבדה