שדרות

חילופי תפקידים במכללת ספיר

פרופ׳ עמרי ידלין סיים קדנציה כנשיא המכללה וביקש לסיים את תפקידו. ד״ר נחמי פז מונה לתפקיד יו״ר חבר הנאמנים של המכללה. מינויו של עו״ד גלעד שר לתפקיד יו״ר הוועד המנהל של המכללה הוארך בשלוש שנים

כתב לוקאל 25/11/2018
עו"ד גלעד שר, מינויו הוארך (צילום: יח"צ מכללת ספיר)

 שורה של חילופי תפקידים במכללת ספיר.

ד״ר נחמי פז, תושב כפר עזה ומי שהיה עד לפני ארבע שנים מנכ״ל המכללה, מונה  לתפקיד יו״ר חבר הנאמנים של המכללה. 

מינויו של עו״ד גלעד שר לתפקיד יו״ר הוועד המנהל של המכללה הוארך בשלוש שנים ונבחרו 14 חברי ועד מנהל נוספים. 

פרופ׳ עמרי ידלין סיים קדנציה כנשיא המכללה וביקש לסיים את תפקידו. 

פרופ׳ ידלין: ״לאחר עשור שנים במכללה, מחציתם כמייסד ומנהל בית הספר למשפטים ומחציתם בתפקיד הנשיא, הודעתי אתמול לוועד המנהל על בקשתי לסיים את עבודתי כנשיא המכללה. לבקשת הוועד המנהל, על מנת לאפשר לו לאתר מועמד/ת ראוי/ה ועל מנת לאפשר העברת מקל חלקה ומסודרת, הסכמתי להמשיך בתפקיד עד סוף שנת הלימודים הנוכחית או עד שיימצא מחליף ראוי. 

"על אף האתגרים העצומים שניצבו בפני מכללת ספיר בעשור האחרון, עשינו קפיצה נחשונית קדימה בתחומים רבים: בוגרים שלנו מתחרים בכבוד עם בוגרי האוניברסיטאות המובילות בארץ, ספיר חלוצה בקידום ההשכלה הגבוהה בקרב שכבות סוציו אקונומיות נמוכות, היחידה למעורבות חברתית של ספיר זכתה להכרה כמובילה בארץ, הובלנו מהפיכה בתחום היזמות והחדשנות, פתחנו תכניות אקדמיות חדשות, הובלנו תנופת בינוי במכללה; וכל העשייה הזו נעשתה בעבודת צוות תוך שמירה על מערכת יחסי עבודה וקהילה מעולים. 

"אני מודה לכל עובדי המכללה ותלמידיה על עמידתם האיתנה ועל תרומתם לקידום המכללה, שדרות, שער הנגב ועוטף עזה. אני מאחל לקהילת המכללה ולקהילות העוטפות אותה המשך שגשוג, יצירה ושלום״. 

 עו״ד גלעד שר: "מכללת ספיר, בהובלתו של עמרי וצוותו, משמשת כעוגן יציב לפיתוח כל האזור. עוד תגיע העת להודות לעמרי ולחלוק לו כבוד. אין עוד שום מוסד אקדמי בעולם שמתפקד במציאות כזו, של טרור ואש, משך שנים. ולמרות זאת מצליחה ספיר, המכללה הציבורית הגדולה בישראללצמוח ולהתפתח. הוועד המנהל מחזק את ידי העובדים, הסטודנטים, הסגל האקדמי והמינהלי, ההנהלה והנשיאות על נחישותם וחוסנם. בשנים האחרונות הובילה המכללה תנופה של בניה מסיבית בקמפוס, יזמות, חדשנות ופיתוח אקדמי, תוך מעורבות עמוקה בחברה ובסביבה. אני מקווה שנשכיל להמשיך בעשייה, תוך חתירה למצוינות, אחריות לאומית ותקווה."

 

 

עוד בשדרות
תמי מאור 19/11/2018
אתר לוקאל 11/11/2018
אתר לוקאל 05/11/2018
תמי מאור 05/11/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
תערוכת צילום פורטרטים של שורדי השואה בבית יד לבנים בבאר שבע
"אם" ( if)
סדנאות יצירה לחופש הגדול במוזיאון נחום גוטמן לאמנות
הכל אני יכול בחופש הגדול
רצים למעוצה
רצים למועצה
עדות מקומית 2018
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
השליך יידה רימוני הלם לעבר תחנת משטרה ובי"ס
תערוכת הכלבים הבינל
תערוכת הכלבים הבינלאומית
למה ללא שכבת כיתות ד?
למה ללא שכבת כיתות ד'?