שדרות

הרוג בתאונה בכביש 232 בדרום

בתאונה דרומית לשדרות נהרג גבר בשנות ה - 40 לחייו ועוד שני בני אדם נפצעו קל. גדי ירקוני, ראש מועצת אשכול: "כביש 232 הוא כביש דמים שגבה את חייהם של יותר מדי אנשים ומשפחות. הדרך היא לפעול מייידית להרחבתו, בכל התוואי"

מיכאל פרוסמושקין 28/12/2018
הפצועים פונו לבית חולים (צילום: iclipart)

 גבר, סביב שנות ה - 40 לחייו, נהרג בצהריים (שישי) בתאונה  בכביש 232 מבארי לרעים. 

 בשעה 15:45 התקבל דיווח במוקד מד"א במרחב נגב על תאונת דרכים בכביש 232 מבארי לרעים. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות משטרה, כיבוי ומד"א. לאחר חילוץ הנפגעים על ידי לוחמי האש, חובשים ופראמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום קבעו  את מותו של גבר כבן 40 והעניקובמקום טיפול רפואי לשני פצועים במצב קל. 

פראמדיק מד"א מנחם בלומנטל סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד, נהג אחד מהרכבים, גבר כבן 40 שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, ביצענו בו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו. הנהג והנוסע מהרכב השני שמעוצמת התאונה הדרדר לשוליים נבדקו בשטח ולא נזקקו לפינוי לבית חולים."

שוטרים הוזעקו לזירת התאונה ופתחו בחקירת נסיבות התרחשותה. יש לציין כי מדובר בתאונה קטלנית רביעית בכביש 232 מאז חודש אוקטובר האחרון. ב-24 באוקטובר נהרג בכביש באזור אשכול כפיר דינר ז״ל בן 23.

בשבועיים האחרונים היו שתי תאונות קטלניות שגבו חייהם של שלושה בני אדם, באזור מפלסים ובאזור צומת חלץ.

גדי ירקוני, ראש מועצת אשכול: "כביש 232 גבה היום עוד קורבן. שוב תאונה קטלנית על הכביש שמחזקת את מה שהתושבים ונוסעי הכביש כבר יודעים: כביש 232 הוא כביש דמים שגבה את חייהם של יותר מדי אנשים ומשפחות. אנחנו לא צריכים דוחות סטטיסטיים אחת לעשור כדי לדעת את זה. הדרך היא לפעול מייידית להרחבתו, בכל התוואי. לזרז את ההרחבה מכרם שלום לניר יצחק ולקדם תכנון מפורט לקראת הרחבה של המקטע השני, מניר יצחק למגן ובהמשך עד לסעד. נמשיך במאבקינו הארוך הקשה אך הצודק מאין כמוהו. אני משתתף בצער העמוק של משפחת ההרוג בכביש ומחבק אותם בשעתם הקשה״.


עוד בשדרות
חשבנו שיעניין אותך גם...
קשיש נחנק מבשר בפיקניק בחיפה
מוזאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח
"אדירנה – מופת אדריכלית"
"טעים להכיר" חוזר
עם הפנים לחלל
אופניים באילת
מיזם השכרת אופניים מגיע לאילת
סוף עצוב: אותר ללא רוח חיים הנעדר מכפר סבא
כ-190 יחידות דיור חדשות ביבנה הירוקה
בר רפאלי כובשת את השטיח האדום