שדרות

בתשובה לטרור הבלונים: בלוניאדת ענק בשדרות

דמויות מבלונים, סדנאות, אמן בלונים מומחה, בניית קיר בלונים מעוצב ומופע בלוניזם מרהיב: ילדי שדרות ועוטף עזה יזכו ביום ראשון לחוויה מתקנת בפסטיבל בלונים ראשון מסוגו. ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "נזכיר לילדים את מטרתם המקורית של הבלונים"

כתב לוקאל 30/06/2019
בלוניאדת ענק בשדרות
צילום: רפי נחוסי , ובלוניזם

בלונים זה שמחה: עיריית שדרות, בשיתוף עם מרכז מול 7 שדרות, יקיימו ביום ראשון, 7 ביולי 2019, החל מהשעה 17:30, פסטיבל בלונים ("בלוניאדה") לילדי שדרות ויישובי הסביבה. במהלך הפעילות יפגשו המבקרים דמויות מבלונים, יצפו באמן בלונים מומחה, יעברו סדנאות קיפול וקישוט בלונים, יבנו קיר בלונים מעוצב וייהנו ממופע בלוניזם מרהיב. הכניסה חופשית.

"בדיוק שנה אחרי שערכנו את העפיפוניאדה הגדולה - אנחנו נרגשים לשוב ולהעניק לילדי האזור סוג של חוויה מתקנת", מסרה מנהלת מרכז מול 7 שדרות, אסי-ברגל אוזן. "כששמענו שילדים באזור מפחדים מבלונים ידענו שאנחנו צריכים להירתם מיד כדי לעורר בהם תחושה חיובית כלפיהם, כפי שהיא צריכה להיות מלכתחילה".

"אני רוצה להודות לעיריית שדרות על כך ששנתיים ברציפות היא נרתמת להקים עמנו אירוע מיוחד במינו, ועל כך שהיא מוכיחה שוב ושוב שהילדים נמצאים בראש מעייניה", הוסיפה מנהלת השיווק, נופית כהן. "אני מבטיחה ששיתוף הפעולה בינינו ימשך גם בעתיד, לטובת ילדי ותושבי העיר".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "הטרוריסטים מעבר לגדר משתמשים בחפץ שכולו כיף ושמחה לילדים למטרות אחרות - של זריעת הרס, ניסיון לפגוע ולחבל ביצירה הרבה שלנו בשדרות ובעוטף עזה. אנחנו כאן כדי להמשיך להתפתח, לתת עתיד טוב ואופטימי לילדינו ולהזכיר להם את מטרתם המקורית של הבלונים".

עוד הוסיף דוידי: "כפי שעשינו בעבר ב'עפיפוניאדה", אני שמח שגם הפעם העירייה והמתנ"ס משתפים פעולה עם מרכז "מול 7" לפסטיבל חשוב, צבעוני ובעיקר כיף לילדים".

מול 7 שדרות הוא מרכז הקניות הגדול באזור עוטף עזה, אשר פרוס על פני 11,000 מ"ר וכולל תמהיל מאוזן של עסקים שמשלבים קניות במחירים משתלמים לצד בילוי אטרקטיבי במסעדות ובתי קפה.

עוד בשדרות
תמי מאור 19/11/2018
אתר לוקאל 11/11/2018
אתר לוקאל 05/11/2018
תמי מאור 05/11/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
הכדורגל עבר למועצה
יוגה על הים
יוגה על הים
יוצאים להצביע
האם מתבצעת הטמנת פסולת באופן לא חוקי?
האם מתבצעת הטמנת פסולת באופן לא חוקי?
צעיר מטבריה הואשם בהטרדת נערות וצעירות
שירה הראל, הלל סלומון ונגה גינסברג מראיינות את איילת דליות
כתבות צעירות
חיים שפירא
"תשוקה, משמעות ויצירה"
קשיש נחנק מבשר בפיקניק בחיפה