תל אביב

אישום: רצח את אחיותיו

תושב תל אביב כבן 24, מואשם ברצח שתי אחיותיו וכן פציעה בנסיבות מחמירות של בן משפחתו. הרקע: סכסוך ממושך בין הנאשם לאחיותיו אשר נסוב, בין היתר, על אורחות חייהן של האחיות ואופן גידול ילדיהן, אשר לא נשאו חן בעיניו

תמי מאור 14/06/2018
רצח את אחיותיו (תמונה להמחשה iclipart)

פרקליטות מחוז ת"א (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בת"א כתב אישום נגד פאדי מאלוק, תושב תל אביב כבן 24, בגין רצח שתי אחיותיו וכן פציעה בנסיבות מחמירות של בן משפחתו.

בכתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד צחי יונגר, נאמר כי מאלוק התגורר בדירה בת"א יחד עם בת זוגו, שתי אחיותיו – נורית וחאית, ילדיהן, אימו ואחיו. בין מאלוק לבין האחיות התקיים סכסוך במשך מספר שנים אשר נסוב, בין היתר, על אורחות חייהן של האחיות ואופן גידול ילדיהן, אשר לא נשאו חן בעיניו. בשלב מסוים, כך נטען, החליט מאלוק לרצוח את אחיותיו.

ב-17.5.18 השכימו אמו ואחיו של מאלוק לאכול לפני כניסת הצום ביומו הראשון של חודש הרמדאן. לאחר הסעודה נטל מאלוק מהמטבח סכין עם להב באורך כ-19.5 ס"מ. כשהוא מצויד בסכין, ניגש הנאשם למיטתה של חאית, והחל לדקור אותה בצווארה, בפניה ובזרועה. חאית נפלה אל הרצפה למרגלות מיטתה והנאשם המשיך לדקור אותה בעודה שרועה על הרצפה. למשמע הרעשים בסמוך למיטתם הסיטו אחיו של הנאשם את הווילון המפריד בין מיטתם למיטתה של חאית, והחלו לצעוק ולהפציר בנאשם שיחדל ממעשיו.

 הנאשם התעלם מהצעקות, פנה לחדרה של נורית, ניגש אליה בעודה ישנה ודקר אותה בצווארה, בחזה, בבטנה ובגפיה העליונים. אמו של הנאשם, אשר ישנה בסמוך לנורית, התעוררה והחלה לצעוק ולהפציר בנאשם שיחדל ממעשיו. הנאשם התעלם מצעקותיה והמשיך לדקור את נורית, תוך שהוא צועק לעברה: "תמותי, תמותי...".

 במהלך דקירותיו את נורית, פצע הנאשם באמצעות הסכין את א.א.קרוב משפחתו שהינו קטין, מעל מצחו וגרם לו לחתך באורך של כ-3 ס"מ. לאחר הפגיעה במנוחות ובא.א, תפס מוסטפא את הנאשם, הרחיקו מנורית, ולקח מידו את הסכין.

 הפרקליטות מבקשת מביהמ"ש להאריך את מעצרו של מאלוק עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

עוד בתל אביב
מיכאל פרוסמושקין 10/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 03/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 01/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 28/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפנינג בגינת הבנים , תרומה למען החיילים
יוזמה נהדרת לתרומה לחיילים ברמת השרון
כלביב 3# - פסטיבל הכלבים של ת"א חוזר
צריך להכיל את הקהילה הלהטבית בקהילה
"צריך להכיל את הקהילה הלהט"בית בקהילה"
"בכל דבר אני מוצא את הטוב"
פ"ת אומרת לא לאלימות כלפי נשים
שיר תקווה ליתמות
שיר תקווה ליתמות
מר"צ למשרד הפנים: "אל תאשרו את העלאת הארנונה"
ב(ע)ין השורות
ב(ע)ין השורות