תל אביב

נחשפה מסכת אלימות של קטין כלפי חברתו

מהחקירה עולה כי הנאשם, בן ה- 17, השתלט על חייה של הקטינה, התייחס אליה כאל רכושו, תקף אותה פיזית במועדים שונים תוך שהוא גורם לה לחבלות גופניות ואף כלא אותה בשירותים של תחנת דלק

מיכאל פרוסמושקין 10/07/2018
החשוד נעצר (צילום: iclipart)

חמישה סעיפים בגין תקיפות, כליאת שווא ואיומים כלפי קטינים בכתב אישום שהגישה משטרת ישראל לפני ימים אחדים נגד נער ביפו - כך נמסר אמש (יום שני) מהמשטרה. 

ראשיתה של הפרשה בחודש דצמבר 2017  כאשר הוריה של קטינה (15, בת ים ) הגישו במשטרת ישראל דיווח על היעדרה. במקביל התקבל במשטרה מידע לגבי אותה קטינה, לפיו היא עוברת מסכת של התעללויות פיזיות ונפשיות, מידיו של בן זוגה (17, יפו). המשטרה איתרה את הקטינה יחד עם החבר שלה אולם נכון לאותו מועד לא נמצאו שום ראיות להוכחת החשדות נגדו.

ככל שהתעמקה החקירה  נאספו עדויות לפיהן הנאשם השתלט על חייה של הקטינה, התייחס אליה כאל רכושו, תקף אותה פיזית במועדים שונים תוך שהוא גורם לה לחבלות גופניות ואף כלא אותה בשירותים של תחנת דלק. בנוסף ,לאורך תקופה של מספר חודשים, איים הנאשם ותקף מספר צעירים מהחוג החברתי שלה, כאשר באחד המקרים השליך על אחד מהם  כיסא והכה באגרוף. 

בשבוע שעבר (5.7) בתום החקירה, שהיתה רגישה ומורכבת, הגישה המשטרה בבית המשפט לנוער בתל אביב  כתב אישום חמור נגד הנאשם תוך בקשה למעצרו עד תום ההליכים.עוד בתל אביב
חשבנו שיעניין אותך גם...
סייע בפינוי באמבולנס ופרץ לבית המפונה
עצרת התעוררות בכפר סבא
פתחו את עונת הקרמבו
מועדון קרב
מאפה קנלוני עומד במילוי גבינות ורוטב עגבניות
אברהם בכר. להשקיע בקידום שחקנים צעירים
בכר בדור הצעיר
מרוץ הלילה של באר שבע חוזר
מרוץ הלילה של באר שבע חוזר
אסיף איזק חתם על טפסי 4 ל- 376 יחידות דיור
רגע היסטורי בחוף הכרמל