תל אביב

נחשפה מסכת אלימות של קטין כלפי חברתו

מהחקירה עולה כי הנאשם, בן ה- 17, השתלט על חייה של הקטינה, התייחס אליה כאל רכושו, תקף אותה פיזית במועדים שונים תוך שהוא גורם לה לחבלות גופניות ואף כלא אותה בשירותים של תחנת דלק

מיכאל פרוסמושקין 10/07/2018
החשוד נעצר (צילום: iclipart)

חמישה סעיפים בגין תקיפות, כליאת שווא ואיומים כלפי קטינים בכתב אישום שהגישה משטרת ישראל לפני ימים אחדים נגד נער ביפו - כך נמסר אמש (יום שני) מהמשטרה. 

ראשיתה של הפרשה בחודש דצמבר 2017  כאשר הוריה של קטינה (15, בת ים ) הגישו במשטרת ישראל דיווח על היעדרה. במקביל התקבל במשטרה מידע לגבי אותה קטינה, לפיו היא עוברת מסכת של התעללויות פיזיות ונפשיות, מידיו של בן זוגה (17, יפו). המשטרה איתרה את הקטינה יחד עם החבר שלה אולם נכון לאותו מועד לא נמצאו שום ראיות להוכחת החשדות נגדו.

ככל שהתעמקה החקירה  נאספו עדויות לפיהן הנאשם השתלט על חייה של הקטינה, התייחס אליה כאל רכושו, תקף אותה פיזית במועדים שונים תוך שהוא גורם לה לחבלות גופניות ואף כלא אותה בשירותים של תחנת דלק. בנוסף ,לאורך תקופה של מספר חודשים, איים הנאשם ותקף מספר צעירים מהחוג החברתי שלה, כאשר באחד המקרים השליך על אחד מהם  כיסא והכה באגרוף. 

בשבוע שעבר (5.7) בתום החקירה, שהיתה רגישה ומורכבת, הגישה המשטרה בבית המשפט לנוער בתל אביב  כתב אישום חמור נגד הנאשם תוך בקשה למעצרו עד תום ההליכים.עוד בתל אביב
מיכאל פרוסמושקין 10/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 03/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 01/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 28/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מרכיבים קואליציה
 אליפות כדורסל בתי ספר יסודיים בכפר סבא
אליפות כדורסל בתי ספר יסודיים בכפר סבא
השגרירים הצעירים של רחובות
שומרים על הבריאות ביום העצמאות
שומרים על הבריאות ביום העצמאות
להיט של השקה
רמה"ש עברה את הסערה בשלום
כתב אישום בגין גידול סמים
הרב דר מיכאל לייטמן
ל”ג בעומר: 12 שבטים מדורה אחת של ביחד