תל אביב

סינטרה וחברים

היישר מבימת WESTEND בלונדון: מופע בינלאומי לציון 100 שנים להולדתו של הזמר האגדי פרנק סינטרה

אתר לוקאל 11/07/2018
סינטרה וחברים (צילום: באדיבות ההפקה)

"סינטרה וחברים"  - מופע מחווה שהופק לרגל 100 שנה להולדתו של הזמר בעל הקול האגדי והקטיפתי "פרנק סינטרה",  שנחשב לזמר החשוב ביותר של ה – 120, מגיע לראשונה לישראל היישר מבימת LONDON'S WESTEND  וכולל את להיטיו הקלאסיים של סינטרה בכיכובו של סטפאן טריפיט  שזכה לאינספור שבחים וביקורות מדהימות על הביצועים לסינטרה, הן על הבמה והן על המסך, כולל השתתפות בפסטיבל המפורסם של "הלונדון ווסט" לצד מארק אדאמס (המשחק את דין מרטין), וג'ורג' לונג (המבצע את סמי דייויס) . חבורה שענתה לכינוי הידוע שלהם  The Rate Pack(חבורת העכברושים).

יחד ובליווי תזמורת הם חוברים למופע "סינטרה וחברים" עם כל הלהיטים של סינטרה ושירים של דין מרטין וסמי דייויס ג'וניור.

 בין השירים : Fly me to the moon, Medley, A lot of livin' to do, my way, New-York- New-York, I've got you ועוד להיטים רבים וטובים.

סטיבן  טריפיט- " טריפיט הוא נפלא כמו סינטרה..." – נכתב במגזין Atlantic City Press. סטיבן יצר את התפקיד של סינטרה בהפקה המקורית של ווסט אנד לונדון, הופיע בכל רחבי העולם, ביים, הפיק, הופיע באירועים יוקרתיים כמו מול הנסיך פיליפ, קולו השתתף גם בסרטים רבים, תכניות טלוויזיה ופרסומות.

מארק אדאמס- " אם הוא לא היה מארק אדאמס, הוא היה דין מרטין.." - דווח ב-BBC. מארק התחיל כמורה למשחק עוד לפני שהיה שחקן בעצמו, עבד בטלוויזיה, תיאטרון וקולנוע, תפקידו של מארק שבר את הקופות וזיכה אותו בפרסים רבים.

ג'ורג' דניאל לונג- "הופעתו של ג'ורג' דניאל לונג משכנעת ומצמררת .." נכתב ב Daily Mail. ג'ורג' היה אחד הראשונים שהביא פרשנות אותנטית לסמי דייויס ג'וניור.

 "סינטרה וחברים" מגיעים ל 2 הופעות בלבד בישראל

 22 באוקטובר ,מרכז הקונגרסים, חיפה

23 באוקטובר, היכל התרבות, תל אביב


עוד בתל אביב
חשבנו שיעניין אותך גם...
התחדשות עירונית על שולחן המועצה
צועדים עם רון בלב
רוצים ללמוד בעיר שלנו
נחנך המבנה החדש של תחנת מד"א בקריית מלאכי
ממשיכים לחגוג   אחרי ראש השנה
ממשיכים לחגוג אחרי ראש השנה
בנות מצווה בסימן נתינה
נעצר חשוד בהטרדות קטינות
כפ"ס השתתפה ביום הלמידה החוץ גנית