תל אביב

חברת ניקיון בתים

עובדים מסביב לשעון ומתקשים לסדר, להבריק ולנקות את הבית בכוחות עצמכם? בשורות הבאות תוכלו למצוא את הפתרון: שירותי ניקיון וסדר המוצעים לכם על ידי חברת ניקיון המתמחה בניקוי בתים.

אתר לוקאל 01/08/2018
pixabay

רבים מאיתנו מתקשים להתמודד גם שעות העבודה הממושכות וגם עם הצורך היומיומי בסידור, ארגון וניקיון של סביבת המגורים ולכן ברוב המקרים אנו פשוט "דוחים" את עבודות הניקיון והסדר בסביבת המגורים לפעם אחרת. עבור כל אחד ואחת מביניכם הנדרש לשעות עבודה ממושכות שלאחריהן הוא מוצא את עצמו חסר כוחות להתעסק עם צרכי הארגון, הסדר והניקיון בסביבת המגורים, מומלץ לשכור את שירותיה של אקסטרא קלין חברת ניקיון בתים המתמחה בניקוי בתים פרטים ודירות מגורים.

שירותיה של החברה מותאמים באופן פרטני לכל צרכי הארגון, הסדר והניקיון בסביבת המגורים והם כוללים בין היתר: ניקוי יסודי של חלל המגורים, פעולות ניקוי והברקה של חלונות ותריסים, חיטוי יסודי של חדרי הרחצה וחדרי השירותים, ביצוע עבודות פוליש להברקת משטחי ריצוף מכל סוג, ביצוע פעולות ארגון המותאמות לצרכי מזמין השירות ועוד מגוון רחב של שירותי ניקיון המאפשרים לכל אחד ואחת מביניהם ליהנות מסביבת מגורים נקייה, מסודרת ומצוחצחת.

ניקיון בתים – תדירות השירות

את שירותיה של חברת אקסטרא קלין לניקיון סביבת המגורים תוכלו לשכור בהתאם לצרכי הסדר והניקיון הרצויים לכם, כאשר בין יתר האפשרויות העומדות לרשותכם תוכלו למצוא: שירותי ניקיון וסדר תקופתיים המיועדים בעיקר לצרכי ביצוע עבודות פוליש למטרות הברקה של משטחי הריצוף בדירה או בבית, שירותי ניקיון וסדר תדירים המתקיימים בין פעם אחת לשלוש פעמיים בחודש או במסגרת שירותי ניקיון שבועיים במסגרתם עומד לרשותכם צוות ניקיון מקצועי ומנוסה המגיע לדירתכם אחת לשבוע ולמשך מספר שנים "מתקתק" לכם את סביבת המגורים.

ניקיון בתים-כל השירותים

במסגרת שירותיה של חברת ניקיון בתים מנוסה ומקצועית כמו  חברת אקסטרא קלין, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותים המיועדים ומותאמים לכל סביבת מגורים בכל גודל. בין יתר השירותים המקצועיים המוצעים לכם על ידי החברה תוכלו למצוא

·        ניקוי משטחי ריצוף באמצעות עבודות פוליש ווקס/קריסטל

·        ניקוי יסודי של כל סוגי החלונות בסביבת המגורים

·        הסרת אבק באמצעות מכשור מתקדים המיועד לניקוי אבק ממערכות ישיבה מבד, מזרנים, שטיחים וכדומה

·        חיטוי וניקוי יסודי של חדרי רחצה 

·        ניקוי מערכות ריהוט הכולל גם טיפול בלכלוך נוקשה ואבק

·        ניקוי ארונות מטבח וארונות קיר 

ועוד מגוון רחב של שירותי ניקוי המותאמים למצבה התחזוקתי של סביבת המגורים. כמו כן, לבעלי דירות קרקע ובתים פרטים מוצעים שירותי ניקיון, ארגון וסדר בחצרות ובגינות הפרטיות.

לסיכום, שירותיה של חברת אקסטרא קלין המתמחה בניקוי בתים פרטיים ודירות מגורים, יאפשרו גם לכם ליהנות מסביבת מגורים מסודרת, מאורגנת ונקייה וכל זאת בהתאם לצרכי הניקיון הנדרשים לכם בכל רגע נתון.

 

 

עוד בתל אביב
כתב לוקאל 17/01/2019
כתב לוקאל 13/01/2019
הרכבת נערכת לחגים
אתר לוקאל 05/09/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
 דניס בורק. עשיתי את הצעד הנכון
מעבדות לחירות
חודש הבריאות הגיע לאילת
חודש הבריאות ברשת חצי חינם הגיע עד לאילת
נבחר לקדנציה שלישית
גן ילדים בראשון לציון
30 מיגוניות לגני הילדים בראשל"צ
עיריית הרצליה תעתור לבגצ נגד משרד הפנים
עיריית הרצליה תעתור לבג"צ נגד משרד הפנים
למעלה מ-10,000 צופים הבטיחו מקומם בטדי
למעלה מ-10,000 צופים הבטיחו מקומם בטדי
קבוצת אמני רמת-השרון תציג תערוכה חדשה - ישנה
קבוצת אמני רמת-השרון תציג תערוכה חדשה - ישנה
הוד השרון בצמרת דירוג הרשויות האיתנות