תל אביב

עוברים דירה עם העירייה

לרגל שיא עונת מעברי הדירות מסייעת עיריית תל אביב-יפו לשוכרי הדירות בשבוע עוברי הדירות במזא"ה 9 , ייעוץ משפטי חינמי ואישי בנושא השכרת דירות, וסיוע בפינוי גרוטאות ואשפה במעבר דירה

תמי מאור 05/08/2018
סיוע לעוברים דירה (צילומים מתוך מודעת העירייה)

 לרגל שיא עונת מעברי הדירות בעיר, מסייעת עיריית תל אביב-יפו לשוכרי הדירות;  במרכז הצעירים העירוני מזא"ה 9 יחל היום, יום ראשון, 5 באוגוסט, שבוע שמוקדש לעוברי הדירות של תל אביב שנועד להקל הן על מעבר הדירה והן על החיים כשוכרים בעיר.

בנוסף, מפעילה העירייה שירות המסייע בפינוי ריהוט וגרוטאות מהמרחב הציבורי. לצורך תיאום האיסוף יש ליצור קשר עם תחנת התברואה האזורית. תיאום פינוי בימים א'-ד' בשעות 12:00-06:00.

בית הצעירים מאז"ה 9 של עיריית תל אביב-יפו פותח את שעריו לציבור שוכרי הדירות בעיר ביריד שמרכז את כל השירותים הנחוצים לדיירים חדשים במקום אחד! למי מגיעה הנחה בארנונה? איך משיגים חניה בתל אביב? כיצד מוודאים שחוזה השכירות הוגן לשני הצדדים?

עירייה על גלגלים – כל שירותי העירייה ומשרד הפנים- חילופי מחזיקים בארנונה ובמי אביבים, הנחה בארנונה, הרשמה לדיגיתל, בקשות לתווי חניה ושינוי כתובת במשרד הפנים.

ימים שני עד רביעי, 06-08/08, בשעות 18:00-15:0.0

תערוכת "אחי איפה אתה גר" (20.8-5.8)

במהלך חמש השנים האחרונות האמנית מנחה נופה שוטטה עם המצלמה ברחבי הארץ, וחקרה את נושא 'הבית'. מהו בית עבורנו, היכן אנו בוחרים להציב אותו, ומה חשוב לנו שיהיה בתוכו. ערב הפתיחה ייערך הערב (ראשון) בשעה 19:30 בגלריית מזא"ה 9. התערוכה תהיה מוצגת עד ה-20/08. עוד פרטים כאן > https://bit.ly/2LLf2tu

דיור שיתופי – מה זה בכלל? (שלישי , 07.08, 19:30)


מה זה אומר צורות מגורים שיתופיות? והאם הדיור השיתופי הוא דרך נוספת להתמודד עם מצוקת הדיור? אילו מודלים של דיור שיתופי קיימים בעולם וכיצד זה הולך להראות בישראל? האם צורות מגורים שיתופיות הן התחלה של שינוי בתרבות הדיור בישראל או רק מציבות אתגרים נוספים?בואו להרצאה ומפגש עם איתן סרבר ושי עם שלם, מתכנני ערים ויזמים חברתיים.

איך מגדלים צמחים בלי להרוג אותם? (חמישי, 09.08, 19:30)

ההרצאה המבוקשת של מאי לוי מגיעה לביקור נוסף במזא"ה! הרצאה עשירה בהדגמות, הסברים וטיפים לגידול צמחים בהצלחה. תלמדו מתי להשקות ומתי להימנע מהשקיית יתר, איך מזהים ומטפלים במזיקים ובמחלות עלים בסביבה האורבנית, איך לוקחים ייחורים ועוד. תנחה את המפגש מאי לוי, מייסדת האקדמיה לגידול ביתי, מגדלת צמחים, חוקרת ומתנסה בטכניקות הגידול היעילות ביותר במרחב העירוני"..


שירותים עירוניים שיכולים להקל את החיים לאורך כל השנה:


ייעוץ משפטי במזא"ה 9 – בעיות עם בעל הדירה? מגיעה לכם פגישה אישית מסובסדת עם עו"ד שיעשה לכם סדר בראש.
עלות פגישה: 70 ש״ח לכלל הציבור// 49 ש״ח למחזיקי כרטיס תושב דיגיתלהשירות ניתן בשיתוף לשכת עורכי הדין – מחוז תל אביב

החוזה המומלץ
מרבית תושבי העיר שוכרים או משכירים דירות, אך לא כולם מודעים לזכויות הבסיסיות שחוזה שכירות צריך לכלול. כדי לשים סוף לאי ההבנות ולייצר נורמה שמגנה על שני הצדדים, עיריית תל-אביב-יפו גיבשה חוזה שכירות מומלץ: https://www.tel-aviv. gov.il/Residents/Assets/Pages/ rent.aspx
מעודכן בהתאם לתיקוני חוק שכירות הוגנת!

עוד בתל אביב
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרוג בפיצוץ ברכב בחדרה
מרוץ הלילה LIGHT RUN IKEA BEER SHEVA
מרוץ הלילה LIGHT RUN IKEA BE'ER SHEVA
הרב דר מיכאל לייטמן
נאצי בארץ ישראל
כנס בנושא תכניות ההתחדשות העירונית
כנס לטובת שוכרי הדירות בשכונות המתפתחות בהרצליה
אוטובוס השבת. גם ברמת השרון
אוטובוס שבת למרכזי הבילוי ולים בת"א
קשיש נפצע בינוני בתאונה בבת ים
קשיש נרצח עי בנו? צילום אילוסטרציה
תושב הרצליה נעצר בחשד כי הרג את אביו
סוכות בשמורות הטבע