תל אביב

תערוכת הלגו

תערוכת הלגו של האמן שון קני בנמל תל אביב מציגה: אוסף מובחר של כ-25 מוצגים, מתחם פעילות רובוטי - מעל 40 עמדות הפעלה, מתחם טכניק, מתחם מיינדסטרום רובוטי

תמי מאור 08/08/2018
תערוכת הלגו
תערוכת הלגו (צילום: סטודיו שון קני)

לראשונה בישראל! תערוכתו של האמן הלגו הבינלאומי שון קני בנמל תל-אביב. קני הוא אמן לגו בינלאומי ומחזיק בתואר "LEGO Certified Professional". "מומחה הלגו המוסמך" הוא תואר נדיר שמלבד קני מחזיקים בו רק עוד 13 אמנים בינלאומיים. סיפור ההצלחה של קני התחיל בכלל בעבודה משרדית משעממת. לאחר עשר שנים בתחום הגרפיקה הוא החליט שזהו לא הייעוד האמיתי שלו בחיים והמציא את עצמו מחדש בעזרת קוביות לגו והרבה ויצירתיות.

מאז פריצתו הבינלאומית כמומחה לגו, הוא הציג תערוכות במספר רב של מדינות בצפון אמריקה, אסיה ואירופה, הוציא תשעה ספרי ילדים מרובי פרסים והציג את יצירותיו בעיתונים החשובים בעולם: "הניו-יורק טיימס", "הוושינגטון פוסט" ו"בי-בי-סי ארט". בין היתר, הוכתרה תערוכת הלגו שלו בלונלי פלאנט כ"תערוכה מדהימה". שון מתגורר כרגע עם משפחתו בברוקלין, ניו-יורק.

בתערוכה בישראל נבחר בקפידה אוסף של כ- 25 מוצגים, ממגוון רחב של נושאים הכולל מיצגי ילדים משעשעים, מודל אדריכלי של טיים סקוואר בנו-יורק והיצירה המפורסמת GROWING IDEAS: דגם עץ גדול ממדיים שתוכנן במשך כ- 18 חודשים, ובנוי מ כ- 380,000 קוביות לגו.

התערוכה מחולקת לאזורי פעילות אינטראקטיביים לכל המשפחה:

מתחם פעילות רובוטי:הכולל מעל 40 עמדות הפעלה! מומלץ לגילאי 7 ומעלה.

- מתחם טכניק: אוסף כלים ורכבים מכל הזמנים. האוסף כולל דגמים נדירים במיוחד, דגמי AFOL, עמדות הפעלה והתנסות ומסלולי אתגרים לג'יפים.

מתחם מיינדסטרום רובוטי: אוסף העיר האינטראקטיבית הגדולה בישראל. בהשתתפות אמני לגו מהארץ ומחו"ל.

מציאות מדומה: עמדות צפייה במציאות מדומה בתלת מימד. בו יוכלו הצופים לראשונה בישראל לעבור מסע בתוך האוסף של לגו סיטי ב 3D.

חנות לגו: עם דגמי לגו נדירים במחירים מיוחדים. לאחר התערוכה, יוכלו המבקרים לרכוש את מיצגי הלגו של האמן. כמו מנורות לגו, אופני לגו, תמונות לגו ועוד.


אולם הפדרציה, מתחם האנגר 11, נמל ת"א

ימים א'-ה', שעות: 08:30-20:00

ימי שישי, שעות: 08:30-16:00

ימי שבת, שעות: 08:30-19:30

  

עוד בתל אביב
חשבנו שיעניין אותך גם...
נלחמים בתאונות הדרכים
"מחצית שלישית" – הזדמנות שנייה
גולשת עם הרוח
ודמני הולך עם גינזבורג
אברהם פורז מתמודד למועצת ת"א
מדליה בקצב הסמבו
"חשוב לי לקדם את העשייה הנשית בעיר"
אומרים לא לאלימות כלפי נשים